Wpis z mikrobloga

Ludzie w #elblag to jakieś #podludzie. Dałem ogłoszenie o wynajem mieszkania. 3 pokoje, 700zł + prąd, gaz, internet z TV. Co druga osoba dzwoni i pyta się czy coś utarguje za mieszkanie 50m2, ile wynoszą rachunki za prąd i ile jest pokoi oraz czy kaucja w wysokości 700zł konieczna. Już pomijam stertę sms z zapytaniami, czy aktualne. #!$%@?, 700zł to jest mieszkanie za darmo a oni chcą taniej biorąc mnie na litość " o panie, ja mam czwórkę dzieci". Toć masz 1500+ jak nie 2000+ i jeszcze chcesz taniej. Zamiast się cieszyć, że nie chce nic na tym zarabiać a ktoś może mieć coś fajnego w centrum to jeszcze źle. Zdjęc nawalone, że umeblowane a pytają się, czy mebelki są. W ogóle nie czytają tylko dzwonią albo piszą.

Najlepsza była jedna kobieta pytając, czy jak zamieszkałaby z koleżanką to czy ona też musi płacić 700zł. Po minucie tłumaczenia powiedziałem, że jak zamieszkacie w 10 osób to będziecie się składać po 70zł...

Ostatnia przed chwilą zrezygnowała bo stwierdziła, że jestem niemiły. Pytała się czy jeszcze są inne dodatkowe koszta, odpowiedziałem, że jak założy sobie telefon to będzie musiała go opłacać, jak przygarnie psa to będzie musiała go karmić. Powiedziała, że nie życzy sobie takich tekstów i niech sobie dalej szukam naiwnego za tyle pieniąszkuf.

#bekazpodludzi #wynajem #mieszkajzwykopem
  • 19
@Stulejusz_Wielki tygrysek na ścianie? Xd faktycznie trochę piwnica i gdybym nie miała mieszkania za 500 zl za całość to bym się zastanawiala. W sumie i tak zapytam niebieskiego co myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sugas: Kupiłem za okazyjne 69.000zł więc co tu wybrzydzać. Doprowadziłem gołymi rękoma do stanu używalności. Jest klimat, robiliśmy tam imprezy przez całą noc i nikt nigdy nie wezwał policji bo... nic nie słychać. Raz co jehowi zapukali ale szybko poszli. Z początku miałem zrobić z tego magazyn aczkolwiek wpadłem na pomysł wynajmowania.
@Stulejusz_Wielki: tak jest zawsze, naprawdę zawsze. Mnie się już nie chce niczego wystawiać na sprzedaż w necie tylko wolę wyrzucić (jak jest mało warte) albo podarować znajomym albo nawet do szafy wrzucić byle by się nie mordować w tymi ludźmi. Jakiejkolwiek byś nie dał ceny, czerwonymi literami na allegro wpisuję CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI - taki uj. Tysiąc maili i smsów "daję stówkę i jestem za godzinę" albo przyjeżdża, ogląda pół
@Mu_H: Pamiętam jak auto sprzedałem za 600zł, wystawione było za 700zł. Miałem oddać na szrot bo opłaty się kończyły ale stwierdziłem, że jest tyle biednych rodzin, że ten samochód może komuś z rok posłużyć.
Ile ja się nalatałem po komisariatach, urzędach miasta to nawet pojęcia nie masz. Dwa tygodnie po zakupie gość chciał oddać auto z powrotem bo nie powiedziałem mu, że pęknięta szyba jest z przodu a on tego nie
@sugas: Odebrałem w sumie 68 połączeń. Umówionych 21 spotkań z czego 7 odbyło sie. Przyszły dwie studentki, popatrzyły, popytały i poszły oglądać co innego. Za chwile wracają z pieniędzmi, długopisem i kartką i przeszliśmy do pisania umowy.
W między czasie zadzwoniła jakaś babka i miała pretensje, ze nie poczekałem na nią. To nic, że umawiała się na 12:00 a zadzwoniła o 11:50, że jednak jej nie będzie i będzie później. Ale