Wpis z mikrobloga

Witam
Za nami gorący dzień w #acleague
Po burzliwych dyskusjach wynikła pewna abstrakcyjna teoria, że konto @adam_nawrocki_play_set nie jest powiązane z firmą PlaySeat Polska. Zadziałało #csiwykop i wyniki możecie zobaczyć na poniższym screenie.
Wnioski wyciagnijcie sami.
Oczywiście nie muszę chyba uświadamiać jakie ma to skutki na dalszy sponsoring i branding ligi.
Wszelkie szczegóły zostaną ustalone podczas dzisiejszego nadzwyczajnego spotkania na wykopowym Team Speak, zapraszam o godz. 22:00

#assettocorsa #simracing
TheSznikers - Witam
Za nami gorący dzień w #acleague
Po burzliwych dyskusjach wynikła...

źródło: comment_pmipnwBxw6agDYTblJ4e52x2k4IzK6HQ.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spunky: Może nie napisałem dokładnie tego, o co mi chodziło. Oczywiście, że do zabawy nie jest potrzebny sponsor. Bardziej chodziło mi o to, że wielu ludzi się sporo napracowało i szkoda byłoby ich roboty. Dlatego napisałem o innej firmie, żeby wykorzystać to, co już zostało zrobione.
  • Odpowiedz
@chuckd: Ale ta praca nie poszła na marne, mamy dzięki temu fajną spójna oprawę i klimat prawdziwej ligi sponsorowanej. Wg mnie w tym sezonie nic nie powinniśmy zmieniać, ewentualnie poszukamy sponsora na następny.
  • Odpowiedz
@RealAKP: ja Cię człowieku szanuję strasznie za pracę którą włożyłeś w to wszystko i tym bardziej by mi było tego wszystko szkoda. Jestem za tym żeby zostały malowania. A banery na torze jeszcze wymyślimy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ale ta praca nie poszła na marne, mamy dzięki temu fajną spójna oprawę i klimat prawdziwej ligi sponsorowanej. Wg mnie w tym sezonie nic nie powinniśmy zmieniać, ewentualnie poszukamy sponsora na następny.


@RealAKP: to zależy od firmy playseat. Powiedzą, że się nie zgadzają to nie masz prawa użyć ich nazwy ani logotypu.
  • Odpowiedz
to nie złodziej i kasę na pewno zwróci.


@spunky: Z czego pamiętam to za kasę otrzymywało się dostęp do hasła, był zapis, że można zostać wyrzuconym, wszystko dobrowolne było. Ja na waszym miejscu bym nic nie zwracał i nie przejmował się nawet xD
  • Odpowiedz
@tatwarm: Czegoś tu nie rozumiem? Mieli się dorzucić do nagród (oczywiście teraz wiadomo że to tylko podszywka) za to, że w czasie wyścigu ich loga będą na samochodach i torze. W tej sytuacji jak pojedziemy z logami to będą mieli po prostu darmową reklamę. Czy może to ja mam się cieszyć, że mogę jechać z logo jakiejś firmy? xD
  • Odpowiedz
Co do opłat za serwer może by po prostu zwiększyć wpisowe na 10/15 zł i ewentualnie dobrowolne wpłaty na utrzymanie serwera? Nie wiem jakie nagrody były przewidziane, ale nawet jakiś "puchar" z grawerem myślę że będzie fajną nagrodą za dobre wyniki. Grupa zebrała się bardzo duża więc myślę że nie będzie problemu ze zorganizowaniem składek na utrzymanie serwera.
  • Odpowiedz
@TheSznikers: Czegoś tu nie rozumiem. Typ podszywa się pod firmę i jeszcze idzie na policję, bo nie otrzymał 5zł, które dobrowolnie wpłacił? Przecież to on powinien srać teraz o wyrok xD
Dziwna była też ta sytuacja ze sponsorem. Ja i tak się tym nie interesowałem, bo chcę sobie w rookie dla zabawy pojeździć, ale na tym etapie już chyba powinno być wszystko ugadane, co się dostanie za jakie miejsce.
  • Odpowiedz
@tatwarm: Na malowaniach moderskich możemy korzystać z takich logotypów jakich chcemy, to tylko zabawa i nie zarabiamy na tym. W poprzednich sezonach były Durex, Dębica, Biedronka i setki innych firm na bolidach i samochodach. Musieliby się zgłosić do nas osobiście i ładnie poprosić o zaprzestanie pokazywania ich loga w transmisjach na YT ewentualnie. Także nikogo o żadna zgodę na szczęście prosić nie musimy. Tak samo jak nie musieliśmy prosić o
  • Odpowiedz
Także nikogo o żadna zgodę na szczęście prosić nie musimy.


@RealAKP: to, że nie zapytaliście o zgodę to nie znaczy że nie musieliście ( ͡° ͜ʖ ͡°) "Studentem prawa" nie jestem, ale z tego co się orientuje to wykorzystywać znak towarowy jakiejś firmy można tylko w kilku przypadkach (i to najlepiej właśnie za pisemną zgodą)
To, że nikt się nie zgłosił z "reklamacją" nie znaczy raczej
  • Odpowiedz