Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: wczoraj miałem właśnie przyjemność konfrontacji z ATAGO, napierdzielał do mnie żywym ogniem jak smok wawelski, a ja nie wiedziałem skąd, oczywiście spalił mnie jak kotleta na grillu i tyle było mojego gierojstwa. Dobrze że jest na wykopie tag #worldofwarships, tylko szkoda że tak mało osób się udziela. Warto jest pisać rózne informacje, bo na forum gry sami admirałowie siedzą, a na głównym czacie to częściej jest poruszany temat gorzały
@LibertyPrime: Bo Atago to najlepszy krążownik tier 8. I to zdecydowanie. W sumie to nawet kto wie czyt o nie najlepszy okręt tier 8 w ogóle. Nawet jakby naprawy nie miał to byłby OP a on naprawę jeszcze ma... Komedia.

Ale żeby dobrze tym grać trzeba coś umieć, a przeciętny debil który go kupi nic nie umie, więc statystyki pewnie się zgadzają.
@LibertyPrime: dlatego właśnie oram sobie zajebistego Myoko i ani myślę przenosić się na Mogami. W tej chwili to jest jakaś parodia, działa z Myoko (identyczny dmg) dopiero po apgrejdzie, prędkość obrotu wież jak w gównianym pancerniku - więc po co pływać czymś, co jest losowane wyżej niż Myoko, ale jest od niego gorsze?

Nie podoba mi się co WG robi z linią IJN... US dostaje radary, lepsze samoloty dla CV, specjalne
@LibertyPrime: ale za to na przykład lotniskowcami IJN nie da się grać przeciwko US - tym bardziej, że właśnie zbuffowali amerykańcom myśliwce, których i tak mają zawsze więcej. Jako uzasadnienie podali, że nie mogły zadawać odpowiednich obrażeń, bo amunicji wystarczało na 2 strafe'y. Nosz qwa, na Zuiho mam do dyspozycji 1 szwadron (4 sztuki zamiast 6 jak w US) i amunicji TEŻ starcza tylko na 2 strafe'y.

Niszczarki IJN powyżej t5