Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@straggler: Wpisz Kate Dobrenko w google i nie dziękuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dałeś się złapać na fake'a ale przynajmniej jak dobrze pogooglujesz to znajdziesz fajne filmiki.
  • Odpowiedz
@straggler: Błąd jak cholera z tym komplementowaniem. Pomyśl sobie, że taka ładniejsza dziewczyna dostaje mnóstwo komplementów od wszelkiej maści straceńców i jest do tego przyzwyczajona. Jeżeli chcesz taką skomplementować wymyśl coś oryginalnego, a nie to samo co reszta, bo od razu Ci przypina taką samą łatkę jak tamtym.
Mimo tego, że podobno jestem bardzo atrakcyjny staram się dozować komplementy, a nie sypać jak z rękawa i mówić oryginalniejsze niż typowe
  • Odpowiedz
@straggler stary ta laska to fejk przecież xD widziałem ją tam niejednokrotnie, raz jej napisałem że jest fajnie po chwili gadki i mnie w------a z par hehe
  • Odpowiedz
@straggler: ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyjątkowo nędzne pozerstwo intelektualne, nic dziwnego, że się nie dała złapać.
Jedno zdanie i ujawnia się dyletanctwo, nieznajomość adekwatnego języka opisu rzeczywistości i mieszanie zjawisk (np. etnicznych i religijnych).
To nie "Arabowie" stworzyli dżihadyzm, tylko sunnici (a szczególności deobandyści, wahabici i salafici, o ile tych ostatnich uważać za sunnitów, bo nie idą za żadnym z 5 tradycyjnych madhabów, więc wg niektórych nie są sunnitami), bo to ruch religijny, a nie etniczny. To nawet nie są zbiory tożsame, bo wielu Arabów nie jest muzułmanami, a dżihadystą może zostać każdy. Islam to najbardziej kosmopolityczna i multikulturowa religia jaką wymyślono, im bardziej radykalny, tym bardziej ślepy na narodowość i rasę.

No ale dla każdego laika Arab = muzułmanin, c'nie? Tylko ciekawe
  • Odpowiedz
@Pruss: 1. Dzięki za protip o podładowaniu komórki, przydał się chociaż nie ten dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Jest to bait
3. Jest to pozerstwo, ale dopiero ty pierwszy to zauważasz
4. To pierwsze zdanie służyło jako złagodzenie przejścia od opisu do prawdy, nie chciałem pokazać swojej koncentracji na islamie.
5. Jest to wiadomość wysłaną komórką, także treść jest dopasowana do odbiorcy, uproszczenia są konieczne
5. Mimo wszystko Arabowie są wciąż liderem ruchów "odnowy"
  • Odpowiedz