Wpis z mikrobloga

Wszyscy psioczą na Apple za niewiadomo co. Ceny top smartphonów są praktycznie takie same, jak flagowce Samsunga czy innych Huawei.

Usunęli gniazdo minijack, które, jako wejście analogowe było strasznie nieprzystające naszym czasom.

Poszli w kierunku bezprzewodowych słuchawek, które nie oszukujmy się - będą przyszłością słuchania muzyki.
Jedyna różnica jest taka, że to właśnie Apple ma odwagę przeprowadzać takie zmiany od zawsze, a inne firmy za tym podążają. Bardzo się zdziwię, jeżeli telefony innych firm bedą za dwa lata posiadały wejście na minijack.
#apple #polakicebulaki #technologia
  • 237
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sirdigital: nie rób jakiegoś pioniera z apple bo inni też pozbywają się gniazd. Ja w moich ostatnich telefonach nexus 6p Galaxy s6 czy iPhone 5s nigdy nie włożyłem słuchawek do jacka. Od kilku lat korzystam ze słuchawek bluetooth. Nie rozumiem jak można w czasach bluetooth 4.1 plątać się w kablach.
  • Odpowiedz
@Hardporecorn: no wlasnie o tym mialem pisac. Jak dla mnie to zrobili glupote z tym jackiem a bezprzewodowe sluchawki bedzie zajebiscie latwo zgubic a przy tej cenie chyba juz nikt sie zdecyduje na zakup kolejnej pary. Jeszcze jedna rzecz ktora ani troche mi nie przeszkadzala to fizyczny przycisk home, wiec nie wiem po co ta zmiana
  • Odpowiedz
@sirdigital: XDDD apple to gunwo w cenie słuchawek kupisz siaomi szesnastordzeniowe i po wgraniu lepszego roma będzie takie samo jak iphone tylko nie przepłacone! Lepiej se kupić w cenie srajfona golfa trójkę i chiński LEPSZY, podkreślam LEPSZY smartfon - jeszcze zostanie na spodnie w lumpeksie jak matka boska vatowska dopisze.
Jak można dać roczne oszczędności na telefon do szpanowania który nie ma stacji dyskietek i gniazda ethernet do ściągania pirackich
  • Odpowiedz
@fastmotion: poprostu bezprzewodowe sluchawki do mnie nie przemawiaja. Wole jednak kabelek, nie musze sie martwic ze je zgubie ani czy sa naladowane. Jak nie chce juz sluchac muzy to je poprostu wyciagam z uszu i nie musze szukac opakowania do nich itp
  • Odpowiedz