Wpis z mikrobloga

Mirki ! #wykopet
Wołam dodaktowo: @cwany_lis @posuck @radd00 @grave @siick @ProgramistaHumanista @sanczoklep @Inhibitor @knysha @Exideek @Ranmi @Colek @krytyk_naczelny @sebek_r @Future_Prime_Minister_of_Poland @januszekkk @CegielniaPL

Parę aktualizacji na dziś:
1. Nie ma i już nie będzie pliku z kampanią, koniec z męczącym ściąganiem poprawek.
Dzięki pomocy kolegi @archon udało mi się zmienić całe podejście w kodzie kampanii i już teraz normalnie po zakończeniu jednej mapy wskakiwać będzie kolejna ! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Podaję kolejność map:
supply
swgoldrushte
braundorffinal
radar
frostbite
adlernest
etice
map tcbase
map frostbite
spdeliveryte
map swoasisb3
bremenfinal
karsiah_te2

2. Na serwerze z fastdownload wrzuciłem .zip z mapami granymi na serwerze: LINK - Prosiliście by wszystkie złożyć w jedną całość więc prośbę spełniam.

3. W każdej wolnej chwili staram się pisać cfg pod serwer, bo dalej nie mamy żadnego gotowego projektu, więc nie będzie to łatwe, na chwilę obecną jak najbardziej można już grać bez problemu na ustawieniach cfg meczowego, choć wiem, że nadal nie jest to rozwiązanie idealne, a dla mniej obytych irytujące.

4. Częste pytanie więc odpowiadam: XP po mapie się nie zapisuje i zapisywać nie będzie :)
Nawet jak CFG będzie już skończone, to chcę by było zaprojektowane fer dla wszystkich grających tzn. jak ktoś wejdzie na 5 mapę w cyklu, to by miał przyjemność z gry, a nie obrywał od wszystkich którzy zdążyli przed nim wbić 4* lvl. Poziomy rozwoju zostaną zablokowane na 1* tak by zwiększyć przyjemność z gry (np. dodatkowy magazynek, czy granat u medyka, lepsze paczki z ammo u fielda), ale by dawały balans w grze. Dodatkowo po każdej mapie trzeba będzie się starać od nowa o swoją gwiazdkę a nie osiadać na laurach, co ma dodatkowo zwiększać ambicje graczy na serwerze.

Przypominam IP serwera ETPRO Wykop: 31.186.82.99:27160
IP serwera TS3:46.101.199.208

Nadal liczę na Wasze wsparcie i pomoc.
Pozdrawiam i zapraszam do gry każdego dnia!
s0k1
  • 14
@s0k1: dzięki :) dobre podejscie z tym XP NO SAVE, kuleje tylko nierówny poziom drużyn ale że nie da się wzorować balansu po xp to nie wiem jak tego dokonać bez chęci wiekszości graczy do równomiernej rozgrywki..
@s0k1: Zajebista robota, dzięki :D
Jak by co to chętnię pomogę, na konfigurowaniu serwera w ET za bardzo się nie znam, ale jak jest jakaś potrzeba - to służę pomocą w wolnej chwili :3
@s0k1: ja się kompletnie nie zgadzam z ideą blokowania awansów. Zwłaszcza, jak się gra jako engi i jeden strzał z granata odbiera 50% mocy albo nie da się zbudować niczego za jednym razem. Poza tym, te awanse naprawdę nie wpływają jakoś znacząco na balans moim zdaniem a bardzo uprzyjemniają rozgrywkę. I zwykle, poza light weapons, rozkładają się w miarę równomiernie po teamach bo nie zależą wcale od skilla. Jeszcze kolejny argument
@krytyk_naczelny ludzie już teraz trochę narzekają że map nie znają takich jak supply, braundorf, co dla mnie jest dziwne przy takiej popularności ET, a dodatkowe powtarzanie mapy trybem sw, bo trzeba rozegrać ją 2 razy, może spowodować całkowitą irytacje. Popierał bym gdyby to był serwer dla osób bardziej obytych z ET, ale w ramach osób które chcą się uczyć, odnowić ET wolę na razie zostać z obj w formie kampanii. Ja jestem