Wpis z mikrobloga

Mirki gdzie najlepiej sprzedać konto steam? Pytam, bo jak zobaczyłem ile mam przegranych godzin na samym steamie to się załamałem(1800+ jakby ktoś był ciekawy), po bardziej rozsądnym przeliczeniu to jakieś pół roku grania po 10h dziennie, pora z tym skończyć. Dosłownie przygrywam życie.

jakby ktoś był zainteresowany podglądem - moje konto.

#kiciochpyta #steam
  • 9
@altnume22: Jeśli ganie sprawia ci przyjemność, to nie widzę powodu, aby sprzedawać konto. To nie jest alkoholizm ani uzależnienie od ciężkich narkotyków, że swoim zachowanie krzywdzisz siebie i innych. Postaraj się po postu ograniczyć tygodniową ilość godzin. Tydzień dla gier zaczynaj od weekendu, żebyś miał możliwość spędzenia kilku godzin w sobotę/niedzielę jeśli ci się gra spodoba, a później na tydzień roboczy masz wyczerpany limit.

Konta za rozsądną cenę nie sprzedasz, bo
@FeniEnt: Pewnie, że lubię, tylko po prostu gram za dużo, bo mam w co grać, a tak zacząłbym z tabula rasa, wracam zaraz na studia, gram za dużo, mam problem żeby to ograniczyć, na chwilę obecną z gier non-steam mam może 10 tytułów, z czego może pograłbym w 3, ot wydaje mi się łatwiejsze, zostawić to co mam za sobą i zacząć od nowa, zacząć inaczej.