Wpis z mikrobloga

Kojarzycie zdjęcie płaczącej Federici Mogherini (Wysoki przedstawiciel Unii do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa)
Wykopowa ograniczona politycznie i umysłowo bezrozumna masa wieszała psy za rozpłakanie się np. tutaj i tutaj:

Wczoraj na uroczystości w Dziewierzewie nadania szkole imienia Marka Ulryka (funkcjonariusza Bor ,który ochraniał Marię Kaczyńską i zginął w katastrofie smoleńskiej). Prezydent Duda delikatnie mówiąc nie krył wzruszenia.
Czy zatem można sparafrazować komentarze z znalezisk o płaczącej Federice?

Przykłady:
-Może poczuł że jest współwinny tej tragedii..
-On dobrze wiedział, że to się stanie. To musiało się stać, a to nie jest nieświadomy Mężczyzna. Nie wierzę w ich łzy.
-I pomyśleć, że od takiego idioty w dużej mierze zależy polityka Polski.
-dobry aktor albo niezrównoważony psychicznie, żeby płakać nad obcymi ludźmi, od smoleńska, zginęło wiele ludzi w katastrofach lotniczych
-łoj joj joj...#!$%@? - żeby się nie zesrał... o jak mi smutno kutwo
-Taen psychol jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo. No tośmy się #!$%@? obronili przed islamskimi terrorystami... .
-Dlatego mężczyźni nie powinni zajmować żadnych strategicznych stanowisk.
-To do kompletu powinien się jeszcze zesrać i porzygać

Osobiście w płaczu nie widzę nic niestosownego. Natomiast ogrom hipokryzji wykopowej bezrozumnej masy jest jak najbardziej godny napiętnowania. Oczywiście prawdziwi patrioci będą się tłumaczyć, że płacz Prezydenta Dudy to było patriotyczne wzruszenie i tak można a tak jak Federica to już nie można.

#neuropa #polityka #4konserwy
Pobierz tetradon777 - Kojarzycie zdjęcie płaczącej Federici Mogherini (Wysoki przedstawiciel ...
źródło: comment_HNuVXfDr9KbPmvGJqARuY6hCsxmp1xSJ.jpg
  • 19
@8ary: Rozpłakała się i wyzywasz ją od #!$%@?? A w jaki sposób jest ona za to odpowiedzialna? Co takiego dokonała, że obwiniasz ją o to, że grupa fanatyków religijnych postanowiła mordować?
@tetradon777: Ty tak na serio? Porównujesz, jak sam to napisałeś, wysokiego przedstawiciela Unii do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa podczas oficjalnego wystąpienia w sprawie stanowiska co do zamachów gdzie rozryczała się chyba na myśl o swojej niekompetencji. Do wzruszenie się Prezydenta na myśl o tragedii i śmierci osób które znał podczas kameralnej uroczystości? Skala byłaby podobna jakby Macierewicz by się rozryczał bo Ruskie zajęły Krym( ͡° ͜ʖ ͡°
Do wzruszenie się Prezydenta na myśl o tragedii i śmierci osób które znał podczas kameralnej uroczystości? S


@doloeop: Uroczystość nadania szkole czyjegoś imienia z udziałem Prezydenta RP - głowy państwa, mediów jest kameralna? Ja wiem, że Duda to taki nieprezydent... ale jednak była to uroczystość państwowa.
@Tamerlan: No dobrze zgadzam się jest to uroczystość państwowa, głowa państwa itp. Pamiętasz jak Obama płakał podczas przmówienia co do kontroli broni? Wyobrażasz sobie a możę pamiętasz żeby prezydent USA płakał podczas informowania o jakimś ataku terorystycznym albo podczas ogłaszania wojny? Taki ryk jak zaprezentowała Federici Mogherini był żałosny i niewłaściwy nie radzi sobie niech ustąpi. Słuszna krytyka na nią spadła. Nie staraj się jej wybielić na siłę porównując te dwie
@tetradon777: Nie znoszę naszego naczelnego długopisu, ale sytuacja jest jednak inna, analogia byłaby trafiona, gdyby on się wzruszył po ataku terrorystycznym, który miałby miejsce po przyjmowaniu praktycznie każdego imigranta jak leci ze złamaniem ustaleń Konwencji genewskiej. Co nie znaczy, że popieram tamte komentarze, ale jednak jej płacz także u mnie wywołał zażenowanie.