Wpis z mikrobloga

  • 12
Mam gorącą prośbę do wszystkich z #wykopet
Powielałem ją już na serwerze, ts3, zrobię to również oficjalnie tu:
Poszukiwany jest dobry cfg pod public, obecny rozsypuje prawidłowo zrobioną kampanie. Nie mogę doszukać się nic co mogło by choć trochę nadawać się do prawidłowego działania.

Mam również prośbę do wszystkich którzy tak chętnie po polsku narzekają, a żaden nie przyszedł i nie powiedział: co mogę zrobić, jak Ci pomóc ;-) Pracuję, mam własną działalność, dom na utrzymaniu, a poświęcając prywatny czas którego jest jak na lekarstwo słyszę sporo nie zbyt motywujących komentarzy od osób które tak bardzo chcą wpaść na gotowe..

Co do pomysłów i przechodzenia już na inne serwery, jak tu ktoś postuje z nitmodem, róbcie jak chcecie, ale nie chcę później słyszeć na siebie złego słowa od osób które inicjatywę mają na poziomie zerowym, bądź teraz gdy można wspierać wolą iść grać z botami. To miał być serwer od społeczności, dla społeczności, a nie od jednostki do grona narzekających odbiorców.
Jeśli tak będzie wyglądać sytuacja i nikt nie będzie już więcej chciał grać na takim pub to założę hasło i będziemy umawiać się na granie na daną godzinę w umówione dni, co powinno wymóc aktywność a przy okazji serwer pod hasło jest już gotowy, bo problem sprawia ustawienie go bez odpowiedniego cfg pod pub. Jeśli chodzi o mecze, mixy czy inne zabawy jak trick jump serwer gotowy jest od pierwszego dnia kiedy obiecałem to zrobić.
Pozdrawiam serdecznie
s0k1
  • 5
@s0k1: Jeżeli trzeba mogę spróbować coś podziałać. Co prawda ostatni serwer ogarniałem parę lat temu ale troszkę doświadczenia jest. Tak czy inaczej jutro długo pracuję dlatego mogę pomóc w weekend. Tak - miałem do Ciebie problem w kwestii samej gry ale serwer to inna sprawa. Wiem jakie problemy przy tym są dlatego chętnie pomogę ale niestety dopiero pojutrze. Trzymaj się mirku i nie przejmuj się zdaniem ludzi, którzy nawet ET nie
@s0k1: http://www.wykop.pl/wpis/19422409/wykopet-siemanko-postanowilem-dodac-post-bo-chcial/

Heh zaoferowałem się do pomocy w et i na ts3. Odzew był tylko od strony teamspeaka, w dodatku przypierdzielił się jakiś typu co myśli że jego zdanie coś znaczy. Na TSie też siedziałem przed napisaniem posta z nadzieja, ze ktos wbije, no ale niestety nikogo nie bylo. W takim razie skoro zsglosilem sie do pomocy, dlaczego nic nie napisales nizej? Narzekasz, że nikt nie pyta sie czy cos zrobic.
@Ranmi temat pomocy jest podany, jak mogę jaśniej nakreślić dla Ciebie moją prośbę o cfg? Zwróciłem się do ogółu który od paru dni śledzi tag, jest zainteresowany sprawą i tym co dzieje się w temacie serwera. Przy okazji zwróciłem się również do osób które już zdążyły mieć problem lub wątpliwości, Ciebie ciężko znać i kierować słowa do Ciebie, gdy jesteś zielonką ( ͡° ͜ʖ ͡°)