Wpis z mikrobloga

dostalem jakis czas temu karton wszystkich dostepnych na rynku plynow i terminatorowego papieroska. pytanie - co takiego radioaktywnego jest w plynach pink fury ze kazdy mowi ze to najgorsze co moze byc? akurat te konkretnie najlepiej mi smakuja - czego nie rozumiem? #epapierosy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BrzydkiBurak:
Gdzieś słyszałem, że im bardziej "skomplikowany smak" tym więcej składników aromatycznych dodawanych do bazy. Im więcej składników tym więcej chemii w płucach.

W sumie kto ich tam wie.. chmurzę liqueen'y od kiedy pamiętam.
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: sa przeslodzone mocno, co sprawia ze musisz (a przynajmniej powinienes) wymieniac grzalki duzo szybciej niz uzywajac konkurencyjnych lq. dodatkowo sa (biorac pod uwage marketing) targetowane pod gimbaze, wiec ludzie hejtuja. mysle, ze nie dostales 'wszystkich dostepnych na rynku', chyba ze byl to baaaaaardzo duzy karton ;-) chocby z justfake/pan chmurka/pura (jesli piszemy o polskiej produkcji), czy nawet liqueen/bm bylbys w stanie znalezc 'troche' lepsze smaki imo. :-)
  • Odpowiedz
@MrXavery: no fakt nazewnictwo troche #!$%@? - wlasnie wciagam "mam go fpysku" ktore normalnie nazywa sie "mango" ale ich sprytny marketingowiec musial wykazac sie i zrobil tekst pod gimbazjum.

@vgf_: karton dostalem bardzo duzy. wszystko "6" co bylo w tamtej chwili na rynku - przegladalem wtedy kilka sklepow i w zadnym nie znalazlem czegos czego nie dostalem. zapas starczy mi chyba na pare lat xd

  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: jak wchodzi Ci ich mango, to zamow sobie z edymu mango bm. imo #!$%@? wszystkie inne. ale ogolnie - jak Ci smakuje to poza tym ze sam producent jest z dupy, to lej co lubisz. ;-)
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak koledzy wyzej nie wspomnieli, ze dosc czesto trafialy sie sztuki (jestem osobistym przykladem) tych oto liquidow o konsystencji wody. Te same liquidy z tym wlasnie mankamentem mialy obrzydliwy "pusty" smak ;)
Guma balonowa tak dla ścisłości :)
  • Odpowiedz