Wpis z mikrobloga

@Bone_: Pomyślałem że może ktoś się skusi bo konkurs bardzo ciekawy. Pierwsza edycja cieszyła się wtedy dużym zainteresowaniem. Nawet ja próbowałem coś wtedy zrobić, ale miałem drewno-komputer (,)
@Veezen:
@Naxster
czyli to prawda że wyciągają pomysły a potem dziękują?!

Firma stosuje pozorowane rekrutacje w celu promocji produktu i zbierania danych marketingowych oraz stosuje "zadania selekcyjne" polegające na wyłudzaniu od kandydatów pomysłów, które potem implementowane są w grach. Tak wykorzystani kandydaci są następnie odrzucani.

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,70114

W konkursie nie ma żadnych nagród ani możliwości zatrudnienia, czyli resztę można sobie dośpiewać. Lepiej zrobić portfolio na artstation. Ale jak ktoś chce brać udział
@Naxster: ?! ten z tymi akcjami?! Nie wiesz że w PS jest coś takiego i można także innym osobą to podsyłać?!
Pytałem bo w NDO2 robi Normal 2 AO w drugiej karcie zamiast pierwszej po za tym robi to w parę sekund a nie w 1-2 sec.
@Bone_: > Akademia Twórców Gier to szansa poznania naszych narzędzi deweloperskich i game devu “od kuchni”, a także oczywiście wygrania nagród i opływania w splendor. :)

Nigdzie się nie mogę doszukać konkretnych informacji o nagrodach. Są ale nie pokażą. Moim zdaniem coś jest nie tak.