Wpis z mikrobloga

@Terry_Tibbs: No cóż, jeśli dla ciebie kobiety są tylko po to by zaspokajać swoje potrzeby seksualne i seks jest dla ciebie priorytetem podczas wybierania partnerki to myślę, że nie mamy o czym dyskutować :)
po prostu mam zone, dwojke dzieci i troche juz przezylem


@Terry_Tibbs: To że ty napiszesz na wykopie, że masz żonę, dzieci i trochę już przeżyłeś wcale nie czyni cię w moich oczach kimś wyjątkowym i doświadczonym a już na pewno nie sprawi że będę brał sobie do serca twoje porady i komentarze :)

Ty się kieruj swoimi wierzeniami odnośnie kobiet a ja się będę kierował swoimi.
Jeśli priorytetem dla ciebie jest "piękno duszy" to ja nie mam o czym z tobą rozmawiać też?


@gwynebleid: Dokładnie tak. Zakładając że dla ciebie priorytetem są cycki. Zwyczajnie mamy inne podejście do tego tematu i wspólnego języka na ten temat nie znajdziemy, bo ty się kierujesz cyckami a ja zupełnie czym innym. Chyba cię to nie dziwi?

Pazurki się przytnie, głowę wypełni, ale brzydkiego ryja dzieciom nie usuniesz.


1. Dzieci nie
@Namarin: Pasjonujące. Ja już też nie oceniam bo po prostu sobie taką znalazłem.
Miałem kiedyś dziewczynę o "pięknej duszy" - czytającą książki, z którą mogłem posłuchać Griega, popatrzeć w gwiazdy i #!$%@? wie co jeszcze. Zdecydowanie gorzej wyszedłem na związku z nią niż z taką zajebistą laseczką, z którą było fajnie i której można też zaufać, że jej piękna dusza nie #!$%@? niczego cudownego.Ale z którą na początku miałem bardzo mało
Ale silenie się na komunały o "pięknych duszach" vs "piękne dupy" jest śmieszne.


@gwynebleid: Tak samo śmieszne jak silenie się na komunały o "fajnych cyckach" vs "piękno z duszy, dobroć i dobre wychowanie we krwi"

Z racji tego że jesteśmy tak a nie inaczej skonstruowani i mamy takie, a nie inne popędy, dobry seks jest cholernie ważny jeśli myśli się o długotrwałym związku.


Poznając kobietę nie myślę od razu o długotrwałym