Wpis z mikrobloga

Mirki mam takie pytanie, chciałbym klientom wysyłać na maila oferte handlową, mam dość duża bazę maili związanych z moim produktem i teraz pytanie warto np skorzystać takiego serwisu: https://freshmail.pl/ czy lepiej robić to samemu wliczając to stworzenie w html maila?

#pytanie #pomocy #marketing #ecommerce
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EuzebiuszKrwawy: to poproszę nazwę na PW, podpowiem że zależy mi na fajnym kreatorze bo ostatnie co chce to klepać to w HTMLu a akurat jak tak testuje freszmajla to całkiem całkiem ten kreator.
  • Odpowiedz
@Bermut: Ja wysyłałem maile własnym skryptem, i dalej korzystam, ale 2-3 mailingi wysłałem z freshmail testowo. Ogólnie skuteczność dostawy, względem zwykłego phpowego skryptu rozsyłającego maile, była ja wiem, może z 10-20% większa. Co w skali ogólnej skuteczności mailingów nie jest w sumie takie powalające. Większa też była szybkość wysyłki, bo odemnie to ładnych kilka godzin leci (dużo adresów), a od nich teoretycznie kilka minut. Ale to akurat nie był dla
  • Odpowiedz
@Bermut: Siemka, jeżeli działasz w ecommerce to polecam przyglądnąć się edrone.me - wysyłka z dużą skutecznoscią min dzięki technologiom emaillabs, bardzo fajny intuicyjny kreator typu drag&drop, i co fajne automatyczne scenariusze angażowania klientów jak np ratowanie porzuconych koszyków.
I jeszcze myślę istotna rzecz - edrone.me jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej mogę pomóc ;)
  • Odpowiedz