Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas na pierwszy wpis z #trenujzrozumemigodnoscia i podsumowanie pierwszych dwóch tygodni PowerliftingToWin Novice Program.
Poniżej film z piątkowego treningu:
https://www.youtube.com/watch?v=gTQCkyfb37g
Wszelkie rady odnośnie techniki mile widziane.
Przysiad 3x6 95kg
Wyciskanie 5x6 70kg
Martwy ciąg 2x6 130kg

Ciężary zmniejszyłem o 20% od moich treningowych maksów na 6x powtórzeń czyli pierwszy trening wyglądał tak:
- przysiad 85kg 3x6
- płaska 60kg xDDD 5x6
- martwy ciąg 120kg 2x6
Dokładam ciężar do podstawowych liftów 2x w tyg (pon,pt). To ile dołożę na następnym treningu zależy od tego czy uda mi się wykonać założoną ilość powtórzeń na poprzednim (cały protokół
progresji jest w książce Izziego). W martwym ciągu w pierwszych treningach będę dokładał trochę więcej ze względu na to, że jest duża dysproporcja między tym ćwiczeniem a przysiadami i wyciskaniem gdzie stagnacja dopadnie mnie na pewno wcześniej.

#silownia #mikrokoksy #trening #trojboj no i w sumie #teamnocalves
masztyrozumigodnosc - Nadszedł czas na pierwszy wpis z #trenujzrozumemigodnoscia i po...

źródło: comment_2bsr7xaTPYiSiJYt3fb29Qh5SyLfuGzI.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hank85: @berti: Low bar robię dlatego, że w moim przypadku tor ruchu sztangi jest lepszy niż przy high bar, a moim celem jest zrobienie jak najlepszych wyników w tych trzech bojach do końca roku, dlatego też wybrałem taki a nie inny program który chcę realizować przynajmniej do końca roku. Nie jest powiedziane że będę low bar czy mc sumo robił całe życie.
  • Odpowiedz