Wpis z mikrobloga

Rozmawiałem z kierowcą który miał obywatelskie zatrzymanie w łodzi, kierowca z poznania i sobie wyjechał w trasę bo był u znajomych, złotówy zamówiły u niego kurs i zrobiły mu zatryzmanie obywatelskie :D
Przyjechała policja, zaprosili go do radiowozu, wypytali, wypisali RAPORT, i puścili go ;)
Poinformowali go, że może wnieść sprawę cywilną odnośnie tego "obywatelskiego" zatrzymania i puścili wolno :D

#uber
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4ks: no zgadza się, tyle że wszędzie taxiarze piszą, ze wypisywany jest wniosek o ukaranie, a tak naprawdę oni pewnie widzieli tylko przez szybę, że ktoś coś wypisywał ;)
  • Odpowiedz
  • 18
@Akuku69 bez sensu, że nasze z-----e prawo dopuszcza do możliwości działania uberów i taxi na innych zasadach, kiedy cel jest ten sam i wykonanie przewozu podobne..
  • Odpowiedz
bez sensu, że nasze z-----e prawo dopuszcza do możliwości działania uberów i taxi na innych zasadach, kiedy cel jest ten sam i wykonanie przewozu podobne..


@KokiX: Taaak, powinna być regulująca wszystko nakazująca ustawa i monopol państwowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) PiS już pewnie działa nad komuszą regulacją także i w kwestii taxi i antypolskiego niechrześcijańskiego ubera drugiego sortu ...z amerykańskim kapitałem na dodatek! O fuj! Trzeba
  • Odpowiedz
@Akuku69: Nie miało to może miejsca na al. Ofiar Terroryzmu? ;) Widziałem dzisiaj wczesnym rankiem bodajże czarnego Mercedesa przy skrzyżowaniu na środku drogi nietypowo ustawionego bo przeciwnie do kierunku jazdy i za nim policję na sygnale.
  • Odpowiedz
  • 3
@Saeglopur człowieku. Ja tu mówię o równości względem prawa. Niech będzie i "wolny rynek" w usługach przewozowych, byleby uber i taxi było tak samo legalne.
  • Odpowiedz
@KokiX: Jeśli ironię trzeba tłumaczyć to znaczy że zabieg się nie udał cumplu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak czy inaczej na zrównaniu się nie skończy i wiemy to obaj widząc aktualny trend przeregulowania absolutnie wszystkiego.
  • Odpowiedz
że nasze z-----e prawo dopuszcza do możliwości działania uberów i taxi na innych zasadach,


@KokiX: Odkąd GPS jest dostępny dla większości ludzi w Polsce, to licencja taksówkarza powinna przestać istnieć. Powinien być tylko obowiązek informowania ludzi o posiadaniu, lub braku, ubezpieczenia dla pasażerów i płacenia podatków. Jak to spełniasz, to bądź taksówkarzem.
  • Odpowiedz
dopuszcza do możliwości działania uberów i taxi na innych zasadach


@KokiX: nie dopuszcza. Kierowcy ubera łamią prawo więc nie są dopuszczeni na żadnych zasadach. Sam jeżdżę uberem ale mówię po prostu jak jest i jak gadam o tym z większością kierowców to oni to dobrze wiedzą. a taka regulacja ma swój cel
  • Odpowiedz