Wpis z mikrobloga

Witam szanownych kolegów lubiących ostrości :) Otóż mam pewien problem, ponieważ nasiona jakie zamawiałem to jedynie Habanero red, a wyrosło mi tak na moje oko jakieś 3 odmiany papryczek. Poniżej wstawiam zdjęcia. może ktoś będzie wiedział co to za odmiany? Jedne owoce są ciemnozielone, a drugie bardziej spłaszczone. Dla porównania jest zdjęcia typowych Habanero.
#chilihead #papryczki Wołam: @gobi12, @LowcaAndroidow, mam nadzieję, że coś doradzicie ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Poniżej daję link do zdjęć bo nie wiem dlaczego nie mogłem dodać...:
http://imgur.com/a/hY6fN
  • 2
  • Odpowiedz
@beldasik: to sa habaczki , wiec sie nie przejmuj , za malo zelaza bylo w ziemi i dlatego tak, niestety Polski klimati Polska ziemia sa bardzo ch... do hodowli w/w papryczek.

jak masz ochote rzuc adres na prv, to przesle Ci z Kalifornik nasiona kilku gatunkow ostrych papryczek , reaper etc :)
  • Odpowiedz
  • 1
@beldasik Po prostu to już któreś pokolenie. I są pokrzyżowane z innymi odmianami, więc mocno niestabilne. Chcesz czyste Hab. Red to nasiona musisz kupić w centrum nasiennym albo od kogoś zaufanego kto sprzeda ci np. nasiona F2. Na allegro większość ma nasiona bardzo dalekie od czystości.
  • Odpowiedz