Wpis z mikrobloga

Wędliny w Polsce to jest jakaś k---a kpina, byłem w Auchan i chciałem znaleźć wędlinę bez laktozy, bo jestem uczulony, a tu taki c--j, każda jedna z laktozą i c--j wie czym jeszcze, co oni te wędliny robią z mleka czy z mięsa? To już jest więcej serów bez laktozy niż tego ścierwa zwanego wędliną. Laktozołów, Henryk Laktoza, LaktozaPol, C-----e Wędliny, Smak Laktozy każda ta firma jest do w-------a we wszystkie dziury. Nie pozdrawiam.

Modlę się, aby te firmy upadły albo zostały zniszczone przez urzędników.

#laktoza #wedliny #jedzenie #gotujzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@swetru_pajaca: pytaj o wędlinę bez glutenu, zazwyczaj mają ze dwa rodzaje i to jakieś najdroższe. Właściwie w takim molochu jak Auchan ciężko było mi znaleźć właśnie taką, tylko dopiero dawałem radę w małych mięsnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@swetru_pajaca: liczysz na to, że w przeciętnym mięsnym znajdziesz lepiej? xDDDDDD przykro mi, takie czasy. Nawet Ci nie powiem, żebyś szukał wędlin powyżej 35-40zł/kg, bo to i tak niczego nie gwarantuje. Wędliny to ścierwo, w markecie najłatwiej dostać suszone i to i tak niczego w sumie nie gwarantuje.
No ale w sumie to jeszcze łatwiej zrobić samemu, albo po prostu zrezygnować z tego badziewia ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@swetru_pajaca: nie, kupując mięso kupujesz czyste 100% mięso. Bardziej obawiałabym się o rodzaj chowu i tego, co moje mięso jadło za życia. Surowego mięsa nie szprycuje się mlekiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz