Wpis z mikrobloga

Hej mireczki i mirabelki chciałbym Was znowu zaprosić na #bydgoszczwykoppiwo w ten piątek tj. 19.08.2016 o godzinie 19.00 w pubie Kubryk (u góry). Wszystkich bardzo gorąco zapraszam na kolejne spotkanie, Ci co byli poprzednim razem to na pewno tego nie żałują oraz zapraszam osoby, które nie były na poprzednich spotkaniach organizowanych przeze mnie np @Wredna_pomarancza ( ) . Zarezerwoana jest loża ViP dla nas , znakiem rozpoznawczym będzie moja mordka oraz standardowo logo wykop #bydgoszcz #torun
Zapraszam!

@Z3r0 @Schabowy565 @yrww @Wredna_pomarancza @KokiX @antarct @damian_co_dalej @Student @wujeklistonosza @Sanski @Wyszoruj_Rowa_Pumexem @illuminate @AntekMucha @Gasikfps @Kepucz @Fajowy_Nick @qski @adibdg @paramedic12 @kepucz @TylkoMoment @masterowiec @kthxbye @tylko_z_kontem @Gasikfps @nuj-ip @

P.S. Wybaczcie za spam ale otrzymałem info że @m__b #!$%@?ł tagi i kto jest chętny to niech napisze jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz love2spooch - Hej mireczki i mirabelki chciałbym Was znowu zaprosić na #bydgoszczwyko...
źródło: comment_2R4SYuE6frEkYy6R6sO6qmKLtYFq6O38.jpg
  • 35