Wpis z mikrobloga

Niby nie obchodzi mnie co i jak Ewa Swoboda mówi, ważne że osiąga wyniki, ale wkurza mnie robienie nie powiem czego z logiki. Gdyby Ewa była randomową dziewczyną to Wykopki wrzucałyby jej filmy pod tagami #karyna #patologiazewsi itd. No ale osiąga sukcesy i już jest fajna. Robicie to samo co lewactwo w kwestii wybielania uchodźców - zakłamujecie rzeczywistość. Tak, Ewa zachowuje się jak karyna, co przecież nie oznacza że jest "gorszym" sportowcem. Zwyczajnie nie rozumiem, że nie można ABSOLUTNIE NIC złego o niej powiedzieć na tym portalu i jednocześnie wszystko co ona mówi ABSOLUTNIE NIE JEST karyniarskie...


#rio2016 #ewaswoboda
pablosz5 - Niby nie obchodzi mnie co i jak Ewa Swoboda mówi, ważne że osiąga wyniki, ...

źródło: comment_JDYVTgIlsiNOskzf0VNdyJSKZcDg4cPz.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@pablosz5: Ale nie byłaby "Karyną" gdyby powiedziała, że ma ochotę na bezglutenowa papkę z czegoś tam ?
Onegdaj sam Gates, tak "ten" Gates, był bardziej znany z wpierdzielania burgerów i łażenia w adidasach niz z samego faktu bycia tęgim łbem i miliarderem.
  • Odpowiedz
  • 0
@belzebubek6 ten uczuć gdy chcesz być mądry i używasz trudnych słów ale dalej nie potrafisz myśleć i wyciągasz strasznie #!$%@? wnioski. Nie chodzi o to co chciała zjeść, tylko o całokształt jej zachowania i aparycje.
  • Odpowiedz
@pablosz5: krytyka jest zawsze spoko, ale jak czytam tutejszą "krytykę" wypokowiczów, to ona mocno trąci rasową cebulą xD Ewa jest feee, bo ma kolczyki, bo ma tatuaże, bo zachowuje się naturalnie i na luzie - trochę w tym przypomina zresztą Bolta, no ale Bolt to może, a to jest kobieta, ona musi się zachowywać niczym dama i z klasą! xD Czyli generalnie jakby krytykę Ewy opanowały jakieś rycerze średniowiecza z ich
  • Odpowiedz
@Naxster: Chodzi o całokształt jej twórczości i o to, że "rycerze wykopu" nie pozwolą nazwać jej karyną, a jednocześnie mają bekę z innych karyn, no ale te inne nie biegają w rio - więc się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kenteris: odnoszę inne wrażenie. Ewie przypięto łatkę niemalże świętej, fajnej i nie można absolutnie nic złego o niej napisać, bo przecież nie ma wad. Tego nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@pablosz5: Ale co to za całokształt. Bo jak ktoś mówi "tu chodzi o całokształt" to niemal zawsze ma na myśli "ja mam taki pogląd na tę sprawę i to jest #!$%@? jedyny akceptowalny i prawilny pogląd".
Ja się sportowcami kompletnie nie interesuję, co ona robiła, mówiła takiego?
  • Odpowiedz
  • 0
@belzebubek6 #!$%@? ile razy trzeba pisać że w dupie ją mam jako osobę, jako sprinterke i jako medalistke i ile razy trzeba pisać że nie chodzi o to co powiedziała po tym konkretnym biegu, żebyście w końcu przestali sapac się o to że ktoś uważa jej zachowanie za typowe dla dziewczyny z osiedla o wątpliwej inteligencji? #!$%@? mnie boli kim ona jest, co robi w życiu czy jakie nosi skarpetki, ale mogę
  • Odpowiedz