Wpis z mikrobloga

@Veuch: zdziwiłbyś się :D Sam miałem obsadzonego gyma przez tydzień pokemonem 1500+ w jakiejś zabitej dechami wiosce tylko dlatego, że przypadkowo przejeżdżałem. Co kto lubi.
@eovenn: nie chce mi się szukać, ale były obliczenia, że 33lv jest praktycznie fizycznie niemożliwy do nabicia w miesiąc. Po prostu czysta matematyka :)
Mam znajomego Wro ktory wbil 32, taki lvl jest jeszcze fizycznie mozliwy. Moze rzeczywiscie ktos przejezdzal i wrzucil poka z ekipa, moze wybrali sie na wycieczke rowerowa czy cus
@Veuch oszusci, za duzo ich. Jeszcze jedna osobe moglbym uwierzyc, ze jest fanatykiem i cale dnie lvl nabija. Ostatnio tez widzialem poczatkujacych oszustow. Odbilem arene i zanim wstawilem swojego poka to ktos juz ja zajal, a bylem tam sam. Lvl jakis niski
@KidLavi: siedzi 16h/dobę na lurach od miesiąca? Bo może nie o wszystkim Ci mówi :P

@widelec747: w tej okolicy był spokój z gymem, jakieś 17-20lv sobie siedziały, nagle jebnęło takimi trzema cumplami, nie uwierzę, że to czyste konta i tyle :)