Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy ktoś w rozmowie internetowej na wykopie używa argumentu przeciwko Tobie żeby umniejszyć Twoją pozycję w dyskusji i wypomina Ci płeć (to że jesteś różowym), wszystko co napiszesz sprowadza do #logikarozowychpaskow. Nie umie wytłumaczyć precyzyjnie o co mu chodzi, w rozmowie próbuje uderzyć w Twoją osobę a nie w argument o którym mowa po czym oświadcza Ci że wrzuca Cię na czarnolisto. Tylko za co? Buc zawsze chyba będzie bucem. Nie ma co zmieniać świata. Ale dziwnie, ktoś się dziś na mnie na wykopie obraził, tylko za co?
Uczucie "how absurd" Uczę się z tym żyć że ktoś mnie lubi. :) Jak internet przestaje mnie tak mocno ruszać, może w życiu będzie łatwiej. Dla wszystkich nadwrażliwców, którzy się dopiero uczą sztuki dyskutowania i odbierania krytyki wykop, generalnie fora są super sprawami. Nie bać się, dyskutować nawet jak Ciebie będą obrażali, oczywiście z kulturą, bez emocji.
#nielubiebucow #oswiadczenie #feels #pewnoscsiebie #sztukadyskusji #wykop #niebieskiepaski
Sakura555 - To uczucie kiedy ktoś w rozmowie internetowej na wykopie używa argumentu ...

źródło: comment_R9e78UI3Eur5zA15L9NcjVE0A5o9RWyD.gif

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@patrickwro: lubię czasami z kimś pogadać, wykop jest do tego świetny. Jest tutaj sporo wartościowych ludzi. np. fizia lekarzy, prawników itd. Poza tym tutaj uczę się argumentowania. Normalnie jak jestem w towarzystwie panuje poprawność polityczna. Wiesz, nikt nie chce nikogo urazić. Ja nawet jak mam odmienne zdanie to go nie wypowiem publicznie bo nie chcę żeby ktoś mnie znielubił albo poczuł się urażony, poza tym brakuje mi pewności siebie, nie chcę
  • Odpowiedz