Wpis z mikrobloga

@kubakabana: Ile bitew dziennie? I cały czas z kontem premium?
Swoją drogą, to kadłub A nadal? Bo A miał chyba też tragiczne AP podobnie jak Nagato i Amagi.. xD Chociaż... Coś mi jakby się kojarzy że kiedyś chyba jednak Izumo A dali topowe AP z litości xD Ale kiedyś na pewno stock miał gówniane pociski xD
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: z premka caly czas ( dat gold w wocie ( ͜͡ʖ ͡€) ), a ile bitew dziennie to nie wiem, ale nieduzo, nie mam czasu zbyt wiele ze wzgledu na prace.

Flagi sporo dajo, jedna daje +50% expa, to tak jakbys mial premke, a tego wpadlo duzo z tych bitew rankingowych. Teraz dostalem jakies kamo 10 sztuk co daje +100% expa xD Czyli mam +50%
  • Odpowiedz
@kubakabana: Izumo to straszne gówno. Zostało mi jeszcze 10k XP i... 10kk hajsu żeby wreszcie dopaść Yamato. A tego grzmota pozbędę się bez żalu. Jest tak bezsensownie wymyślony, że aż bolą zęby:

- rozmieszczenie dział powoduje, że przez większość czasu strzelasz z 6 na 9 (wieża numer spędza większość życia na kręceniu się w kółko). Niby to wszystko na podstawie planów i prototypów, z których później wyklarował się Yamato, ale między tymi planami (projekt A-140A, jak na obrazku), a Izumo w grze podstawową różnicą jest umiejscowienie trzeciej wieży...
- działa są niecelne, względnie dobrze gra się na dystansie 12-16km, poniżej i powyżej może coś trafisz, a może nie,
- pancerz ciulowy (Izumo to jedyny BB tego tieru, który łyka cytadele z 20km jak młody pelikan)
- prędkość i zwrotność
bidzej - @kubakabana: Izumo to straszne gówno. Zostało mi jeszcze 10k XP i... 10kk ha...

źródło: comment_i1UF0ITnmKLPulhjYmsEUHeayniFGHI1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
rozmieszczenie dział powoduje, że przez większość czasu strzelasz z 6 na 9 (wieża numer spędza większość życia na kręceniu się w kółko).


@bidzej: to jest akurat plus bo bow on masz 66% sily ognia, w Amagi tylko 40%, w Nagato 50% - wiec jest spoko pod tym wzgledem
  • Odpowiedz
@kubakabana: ale czasem trzeba się odwrócić. A wtedy najpierw przy nawrocie zdejmują Ci połowę HP, a potem nie bardzo masz jak się ostrzeliwać :( Zresztą - sam zobaczysz :D
  • Odpowiedz
@bidzej: no bawię się w to jakiś czas ale szału nie ma, pływam krążownikiem Königsberg V i 11 poziom, powiem że ciężko jest, w bitwach losowych mają takie okręty że z 16km zasięgu to mogę im tylko farbę z burty zerwać. Wczoraj pykałem 5 razy 4 stopiłem i 3 razy mnie. No nic trzeba ciupać powoli, może uzbieram na lepszy okręt, będzie trochę lżej. Dziś zagrałem 2 razy i 2
  • Odpowiedz
Pograsz chwilę to wejdzie Ci w krew co i jak.


@bidzej: no piękny okręt ma dobre rury, w miarę manewrowość dobra, ale z 15 km cięzko jest trafić, chyba że kanonadą jak przeciwnik wolno płynie. Ostatnio poluję na pancerniki ale trzeba uważać bo pierdyknie 2 razy i tonę. Mam podstawowy pancerz, trochę mi jeszcze brakuje do tego z lepszą wytrzymałością , zawsze to coś. Czasami podczas zwarcia zabraknie tych kilku
  • Odpowiedz