Wpis z mikrobloga

@nietypowy_sebix: nie ma dla mnie opcji w ankiecie.
Na ogół raz dziennie, wieczorem, bardzo dokładnie około 5 minut. Czasami 2 razy dzienne przed jakimiś ważniejszym wyjściem. Wieczorem przed pójściem spać to najlepsze rozwiązanie, bo najdłużej jama ustna pozostaje w czystości, bo umyjesz zęby i do łóżka i przez te X godzin masz idealnie czyste.. Rano bez sensu bo nie minie 10 minut i juz zabrudzisz herbatą czy papierosem. To szkoda myć
@BeDoEl: Ale po czym ma Ci zostać odór skoro całą jamę ustną masz w czystości bo nic po umyciu zębów nie jjesz ani nie pijesz.. Mi nigdy nie śmierdzi z gęby rano. W ogóle mi nie śmierdzi z gęby, chyba że fajkami za dnia. Kiedyś jak miałem okres gdzie rzadko myłem zęby to rzeczywiście śmierdziało. Ale teraz mam porównanie bo wiem jaki zapach ma nie świeży oddech i teraz tego zapachu
@r5678: No ja myję rano i wieczorem i po obudzeniu, nieważne czy wstaję rano czy po godzinnej drzemce w dzień, zawsze mam specyficzny "smak" w ustach. Dlatego myję dwa razy dziennie, żeby problemu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BeDoEl: Jeżeli się myje często to się zgodzę, że wtedy się czuje różnice.. Wiem po sobie - teraz nie wyobrażam sobie położyć się spać bez umycia zębów, a kiedyś mi to nie przeszkadzało.
No i też zależy co się je, pije, ile i z jaką częstotliwością. Jeżeli ktoś spożywa coś co ma właściwości bakteriobójcze to też inaczej to wygląda.