Wpis z mikrobloga

@rudyrycerz: tv glownie do ogladania filmow ma służyć, więc myśle że do tego się nada. A nigdzie w necie nie mogę znaleźć żadnych recenzji tego tv. Jest jedan po niderladzku więc tak średnio bym powiedział :)
  • Odpowiedz
@fordern: Philips Ambilight i Android, a Samsung AnyNet+ i PiP. AnyNet byłby dla mnie spoko, bo mam 4 piloty. A moze byc jeden. Np. w MM Philips tanszy o 100 zl
  • Odpowiedz
@emadero: zdecydowanie nie. Matryca 50hz gdzie w zbliżonej cenie masz wspomnianego wcześniej Philipsa 6561 że 100hz matryca która radzi sobie dużo lepiej pod względem płynności i do tego z lepszym wyposażeniem multimedialnym. Skalowanie praktycznie nie istnieje przy kanałach sd. To już raczej polecałbym jakiegoś Soniaka full HD bo i tak ostrość będziesz miał lepszą. I nie słuchaj opinii osób które Co mówią "mam serię 6 i..." bo każdy rocznik i każdy
  • Odpowiedz
@emadero: jeżeli chodź o systemu to android kontra tizen. PIP maszmasz w obu modelach ale to jest tzw PIP jednotunerowy czyli i tak nievpodejrzysz innego kanału tylko możesz podejrzeć inne źródło (kanał z innego źródła lub inne złącze). A funkcja AnyNet czyli to podłączenie różnych urządzeń ma określone wymagania i zazwyczaj jeżeli pozostałe sprzęty różnią się bardzo wiekiem i systemami to i tak z niej nie skorzystasz
  • Odpowiedz
@emadero: no to trochę światła się w niej pojawi jak włączysz ambilight ( ͡° ͜ʖ ͡°) daj znać jak się nim kilka dni pobawisz I pisz nawet na priv jeżeli będziesz miał jakieś pytania co do funkcjonowania albo uwagi to czasami służę radą ale i też zbieram opinie o sprzęcie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ultek generalnie nie moge narzekac. Raz czy dwa sie dziwnie zawiesil, ale wylaczylem z pradu i działał. Czasem, gdy przelaczam hdmi na wyjscie do ktorego podloczony jest blue-ray to go nie rozpoznaje. Pisze tylko brak źródła czy cos podobnego. Poza tym jak najbardziej okej. Mnie jeszcze irytuje to ze nie moge ustawic czasu wylaczenia zeby wylaczal sie codziennie o danej godzinie. Za kazdym razem musze to ustawiac. Poza tym moge polecić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ultek jeszcze pilot. Klawisze ma bardzo blisko siebie. Prawie zawsze musze na niego patrzec jak chce cos wcisnąć. Ambilight fajny bajer. Ja staram sie go wlaczac tylko do filmow. Zeby sie nie przyzwyczajac do niego. I zawsze robi wrazenie. Mozna sobie ustawic jaki masz kolor sciany za TV. Takze nie musi byc biala. Ambilight moze sledzic np dziwek a nie obraz.
  • Odpowiedz
@emadero: trochę odkopując, ale obecnie rozważam zakup Philipsa którego wybrałeś do swojej piwnicy - model 55PUS6561. Po roku w dalszym ciągu polecasz?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@0202122 tak, w dalszym ciagu. Mnie wystarcza. W aplikacji youtube jest wyszukiwanie glosem a chyba nie ma mikrofonu i i tak trzeba episywac recznie.
  • Odpowiedz