Wpis z mikrobloga

#grafika3d #grafikakomputerowa #tworczoscwlasna #maya
a wrzucę taki oto projekt własny nad którym pracuję :D
dość rozbudowany model, który ma przedstawiać wyrzutnię rakiet kierowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
inspirowany zdjęciami z neta, w dużej mierze patriotem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zaraz dorzucę więcej renderów w komentarzach
wutka - #grafika3d #grafikakomputerowa #tworczoscwlasna #maya
a wrzucę taki oto proj...

źródło: comment_nGhVYSJZ9A7xYtDZ1n9rUT5DNq5FD4qs.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DamSon: dokładnie tak, sam o tym nie wiedziałem dopóki nie zacząłem oglądać zdjęć, rakieta przebija się przez blachę podczas wystrzału
  • Odpowiedz
@DamSon @PawEHO @bscoop @NH35 @Swiper @vasil @Alvarez108

do tych, którzy zaplusowali to pokażę wam bonusowy kawałek modelu, bo model będzie zawierał nawet takie szczegółowe elementy jak rozdzielnica na generatorze :D będzie to wstawione do tej małej wnęki po prawej stronie, widocznej na ostatnim renderze podpisanym jako powerGenerator_7.jpg

miliardy polygonów

( ͡º ͜ʖ͡º)
wutka - @DamSon @PawEHO @bscoop @NH35 @Swiper @vasil @Alvarez108

do tych, którzy z...

źródło: comment_I2F1o9ice93gJ6hoX0VEaxEKQnFh68Fs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DamSon: wszystko robione na oko, tak żeby zachować proporcje, dużo było różnych prób i niektóre elementy musiałem robić kilka razy od nowa, bo złe proporcje wychodziły
  • Odpowiedz
Bo skill widać, ale klient szuka czego w portfolio czegoś dla siebie,utożsamia sir zapotrzebowaniem jeśli je widzi u ciebie
Szuka kogoś od animacji budowy silnika to jak zobaczy u kogoś animacje jakiegoś elementu mechanicznego łatwiej mu podjąć decyzję o współpracę
Chyba że starasz się o posadę w firmie która ma grafikow, którzy docenia każda pracę która jest poprawna i ładna,ale i tak pewnie przejdziesz test jakiś albo coś
  • Odpowiedz