Wpis z mikrobloga

Są gdzieś na Śląsku ew. Niedaleko Śląska jakieś fajne miejscówki nad jeziorem czy gdzies, gdzie można się rozbić namiotem z dziołuszką, popluskać, polazic gdzieś. Chyba najlepiej by było gdyby nie było w ogóle ludzi, full spokój i cisza

#slask #katowice #jezioro #wakacje #kiciochpyta #pomocy
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Są gdzieś na Śląsku ew. Niedaleko Śląska jakieś fajne miejscówki nad jeziorem czy gdzies, gdzie można się rozbić namiotem z dziołuszką, popluskać, polazic gdzieś. Chyba najlepiej by było gdyby nie było w ogóle ludzi, full spokój i cisza


@ibeafraidi: Takich o chyba ie ma. Zobacz Dziećkowice.
  • Odpowiedz
@ibeafraidi: @amn1337: tylko nie wiem jak z tą ciszą i spokojem będzie, jak bardzo jest to istotne. Ogólnie są atrakcje typu rowerki wodne, jakieś przejazdy na bananie, jest piaszczysta plaża itp. przynajmniej kiedyś były. Jest co zjeść, napić się, są toi-toie, jest kran, można za darmo skorzystać z grilla, jeśli jest wolny. Polecam zabrać auto i rowery i rozbić się namiotem koło auta ja bym wybrał ten prostokąt
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Na dziećkach ostatnio byłem rok temu, a z racji, że to dzikie kąpielisko to nie ma porządnej plaży, woda też jest bardziej zanieszyszczona niż na sosinie (w mojej opinii oczywiscie)
  • Odpowiedz
@ibeafraidi: Tak żeby cisza była to ciężko... I żeby legalnie namiot rozbić, bo głównie można jako osłona od wiatru - bez podłogi. Normalnie tylko na polach namiotowych. Mogę Ci zaproponować miejsce bo mam działkę na Przeczycach przy samej wodzie - ale tam woda jest delikatnie mówiąc średniej jakości. A tak w okolicy to polecam Ci Paprocany, ale ciszy tam nie będzie. Jak zresztą na każdym fajniejszym zbiorniku w okolicy.
  • Odpowiedz