Wpis z mikrobloga

Coś dla fanów #starwars tworzę model blaster DC-15S typowy dla armii republiki, niestety skończę go dopiero jutro bo o 3 wstać muszę do pracy a już późno się zrobiło. Model robię w 123D Design zamiast w #blender żeby potem przygotować go pod druk 3D ;) Jeżeli chodzi o model fizyczny po wydrukowaniu, to staram się wszystko tak złożyć żeby magazynek i przednia szyna wraz ze spustem była ruchoma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam #grafika3d
Dobranoc
JestemCzolgiem - Coś dla fanów #starwars tworzę model blaster DC-15S typowy dla armii...

źródło: comment_Ls4BBEK1OAzo1A2PTW1V5YXZM9agvaSh.jpg

Pobierz
  • 6
@JestemCzolgiem: fajna sprawa kiedyś nad tym myślałem żeby zbierać bronie ze star wars, na razie poluje na hełm szturmowca z IV części w 1:1 już ponad poł roku ale nie ma w rozsądnej cenie.. jaka jest cena wydruku takiego blastera w 3d, zakładając ze nie mam swojej drukarki tylko w jakimś punkcie?
@bojesieminusow Naprawdę nie mam pojęcia jak to wygląda u innych, wszystko drukuje na swoim sprzęcie, jeżeli wszystko pójdzie dobrze to bardzo tania sprawa, nie raz miałem tak że model który pożerał sporo materiału psuł się pod koniec wydruku i musiałem wszystko od nowa robić. Teraz jak coś takiego się mi przydarzy to żadna strata bo wszystko co robię drukuje w częściach a potem składam, strata jednej małej części to nie strata ;)
@JestemCzolgiem: o w takim razie muszę pomyśleć nad tym hełmem bo koszt z wysyłką ze stanów to około 200$, jak coś złożysz to wołaj chętnie zobaczę twoja prace ( ͡° ͜ʖ ͡°) widziałem miecz kylo rena złożony z części, gość sprzedawał za 67 funtów, całkiem fajny jest blaster szturmowców z tfa chyba w 1:1 ale z papieru, jakbyś chciał mogę ci podesłać link tylko mam w zakładkach