Wpis z mikrobloga

Czesc Mirasy.
Przymierzam się do zakupu używanego Xbox One. Dobra cena, dodane gry, wygląda ok. Męczą mnie pytania:
- Co z gwarancją? Konsola była rejestrowana na stronie microsoftu. Czy jako nowy właściciel mogę jeszcze raz zarejestrować konsolę (jej numer seryjny) na swoim nowym koncie i wtedy będę mieć gwarancję? Czy gwarancja jest dopisana do konta starego właściciela i na moim nowym jej nie będzie, lub w ogóle nie będę mógł zarejestrować konsoli (brak gwarancji)?
- Gry na koncie. Podobno są poinstalowane wersje cyfrowe gier na konsoli. Mam korzystać z konta właściciela, czy da się założyć swoje konto i grać w te gry? Nie są to wersje pudełkowe.

#xboxone #xbox
  • 9
@pazdzioch564: Ok. Czyli jak założę swoje konto microsoft i podam numer seryjny konsoli (który został już wpisany na konto poprzedniego właściciela), to pokaże mi się informacja o gwarancji i będzie wszystko ok? Nie będzie errora w stylu "konsola już została zarejestrowana na innym koncie"
@arthurn: Jest opcja grania na swoim koncie? Bo jak rozumiem, nie mogę ich już przypisać do swojego konta, ale mogę zainstalować gry z jego konta na swoją konsolę, a potem zarejestrować się na swoje konto i grać z mojego konta na konsoli w zainstalowane gry. Tak jest?
Raczej nie z tego co mi sie wydaje to bys musial miec wlaczony drugi pad na ktorym jest to drugie konto to wtedy bys mogl grac ze swojego konta inaczej nie pojdzie