Wpis z mikrobloga

@DywanTv: a widujesz ich na ulicy z flagami + wskaż mi choćby jednego radykalnego imama w Polsce. a jak się tak boisz, to po pierwsze siedź w domu/piwnicy a po drugie dawaj satysfakcję nieistniejącemu w naszym kraju podziemu terrorystycznemu
  • Odpowiedz
@DywanTv: jak by mieli się wysadzać, robiliby to już po interwencji Polski na Bliskim Wschodzie na początku XXI wieku. A tak mijają lata, a jedyne ślady ich działalności są tam, gdzie prowadzi się wobec nich bardzo łagodną politykę i stanowią spory procent ludności. Dopóki nie ma u nas muzułmańskich gett i radykalnych #!$%@?ów nawołujących do walki z niewiernymi, możemy spać spokojnie. Prędzej jakiś #!$%@? z garnkiem wypełnionym saletrą wsiądzie do autobusu,
  • Odpowiedz
@jimmyvan:
Połowa polskich policjantów pracowało ostatnio na 9/4 etatu. Tak jak piszą wyżej, jak ktośby chciał robić imbę, to za dwa dni jak wszystkie służby będą odsypiać zaspane noce.
  • Odpowiedz
@jimmyvan: Na Euro2016 też nie jebło a był to kraj w którym "jebło" dzieje się często... mam wrażenie, że muslimy nie trudzą się aby szykować coś na miejscu gdzie jest mrowie wojska i policji, wolą zrobić to sobie innego dnia i w innym miejscu, szum i tak będzie.
  • Odpowiedz
@jimmyvan: mnie ten obrazek zawsze śmieszy bo wykopki dalej nie rozumieją że w polsce nie ma muslimów tylko i wyłącznie przez skrajną biedę xD dosłownie cieszysz się że w polsce bieda, brawo xD
  • Odpowiedz