Wpis z mikrobloga

No mircy muszę wam powiedzieć, że Kraków z śdmami jest piękny!
Specjalnie przyjechałem z emigracji zobaczyć jak to miasto teraz wygląda i mieliście rację, że ludzi jak mrówków i każdy się cieszy.

Wracałem z kolegami z blablacara z Holandii i rdzina straszyła, że kilometrowe korki i kontrole na granicy z niemcami, ale jedynie na granicy było zwężenie i nawet na nas nie spojrzeli (Olszyna). Po drodze minęliśmy ok 50 suktransitów na sygnałach za katowicami (godz 20 ktoś coś wie?). A wjazd do krakowa to policja na każdym skrzyżowaniu, przystanku czy zjeździe. Miałem identyfikator, ale chyba tego i tak nikt nie sprawdza więc pojeździłem dookoła przez kleparz-rakowicki-mogilskie-rybitwy-prokocim-lipska i muszę przyznać że:
-wszyscy policjanci i wojskowi bardzo mili
-wzdłuż drogi na brzegi przetrzepali każdą studzienkę, śmietnik i lampę
-całodobowa biedronka przy bagrach co cieszy onkologicznwych mieszkańców (zalew)
-wszędzie na obrzeżach miasta grupki bawiące się na przystankach mimo godziny 23
-od 97 na osiedlu na lipskiej nie przewinęło się tyle osób z zagranicy (ukraińców nie liczę( ͡° ͜ʖ ͡°))
-no i ta pogoda dzisiaj to chyba wymodlona patrząc na wczoraj

Jak ktoś jeszcze nie przyjechał to niech przyjeżdża bo jak żyje nie widziałem takiego Krakowa, tłoczno jak w Amsterdamie ale zamiast pijanych i zjaranych turystów same bojówki Chrystusa!

#krakow #impreza #sdm #gradient
krabsik - No mircy muszę wam powiedzieć, że Kraków z śdmami jest piękny! 
Specjalnie ...

źródło: comment_nejnw7F6DrXi3KRUwypcxwR98xDQ9LF6.jpg

Pobierz