Wpis z mikrobloga

Wykastrowali te samochody i nie są juz takie widowiskowe te rajdy, popatrz sie ile ludzi było na grupie B często nazywanej grupa śmierci. Tam były potwory a nie samochody
@DerMirker: myślę, że gdyby odpowiedź była jasna, to szybko próbowaliby to zmienić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodów na to składać może się kilka. Teamy mamy teraz 4, dwa fabryczne (VW, Hyundai) i dwa półfabryczne (M-Sport - Ford i Citroen). W przyszłym roku dochodzi Toyota, więc wcale nie jest tak bardzo źle. Wszystko jednak poszło w kierunku takim, że rajdy stały się mało atrakcyjne - kiedyś B grupy,
@DerMirker: brak $$ przede wszystkim, dominacja Loeba i Ogiera, nudniejsze auta, nudne relacje w eurosporcie i w końcu ich brak.
Ale za to w przyszłym roku ma dojść Toyota, to już będzie 5 zespołów fabrycznych.. tylko szkoda ze tylko te zespoły będą mogły wystawiać nowe WRC...
@DerMirker: Myślę, że największą zapaść przyniósł Loeb i Citroen. Teraz i tak jest już znacznie ciekawiej w porównaniu z tamtym okresem. W tym roku naprawdę sporo kierowców się wpisało na listę zwycięzców. Wiem, że głównie dzięki kolejności startowej i że mistrzem i tak zostanie Ogier. Według mnie znacznie mniejsza ilość kibiców przy trasach jest spowodowana tym, że w obecnych czasach ludzie mają znacznie więcej rozrywek do wyboru niż dawniej. Oczywiście samochody