Wpis z mikrobloga

namówiłem #rozowypasek na terrarium i jaszczura, zawsze chciałem mieć terrarium tylko z wężem królewskim, i jak miałem ~15 lv mame do mnie:
- anon jak będziesz miał własne mieszkanie to nawet słonia tam możesz trzymać
no i stało się dostaliśmy kredyt, mieszkanie za pół roku mieszkalne, ale różowy do mnie że gada nie będzie trzymała w domu....smutłem.

wymyśliłem, że jak będę miał terarium to ona może wybrać od paneli po kafelki po swojemu, po pierwsze nie mam jakiś wygórowanych wymagań wychowałem się na 40 m2 a przez ostatnie 6 lat mieszkałem po studencku wraz ze znajomymi od akademików po mieszkania w opłakanym stanie i nie miałem większych zastrzeżeń, co więcej nawet, jest mi to na rękę bo nie lubię łazić po sklepach i oglądać paneli które różnią się od siebie tonem barwy jeden promil są ciemne? ok są jasne? ok.

i do tego wszystkiego pokazałem jej parę zdjęć słodkich agam w czapeczkach, na rękach właścicieli, jak taka słodka agamka wygrzewa się na słońcu, no i złamałem ją :D już się nie mogę doczekać pierwszy raz od wielu lat nie mogę się już czegoś doczekać pita kompot ze mno. ()

#terrarystyka #logikarozowychpaskow #czujedobrzeczlowiek
  • 13
@leeemy: jeszcze przed moją defensywną taktyką miałem taktykę bardziej ofensywną, powiedziałem jej, że jak kiedyś wróci z pracy to terrarium będzie po prostu stało w domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@leeemy: jednak pająk to toroszeczkę co innego, nie bałbym się go wziąć na rękę, ale gdybym nie mógł go znaleźć w terrarium to jednak trochę większy stres. Jaszczur czy wąż nie napawają ludzi takim strachem jak pająki :)