Wpis z mikrobloga

Mój sąsiad to fanatyk zbieractwa. Pół mieszkania #!$%@? śmieciami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wystawi na śmietnik jakiś fotel, lodówke czy kotwicę i nie trzeba długo czekać na śmieciarzy bo on to do domu taszczy pod osłono nocy. W swoim 27 letnim życiu w życiu nie widziałem takiego kompostu na 30m mieszkaniu. Tydzień temu przyszedłem do domu a tu (upał) #!$%@? tak niemiłośiernie że chciałem gdzieś dzwonić odrazu bo myślałem, że coś zdechło.

Zacząłem szukać informacji gdzie to zgłosić i poczytałem o różnych takich przypadkach w różnych miastach, gdzie niemoc i wogóle, a tu przedwczoraj przyjeżdza ekipa z traktorem, jeden taki kontener #!$%@?, dzisiaj drugi raz przyjechali zabrać reszte (pic powiązany)
W sumie to się cieszę, bo teraz już tak nie #!$%@?, i tu przychodzi moje pytanie, morze gupie morze mondre nie wiem, co jeśli ten dziad znowu zacznie znosić śmieci, będą tak co jakiś czas wywozić czy go zamkną gdzieś czy jak czy co.

#pasta #niepasta #truestory #trudnesprawy #zielonagora
Pobierz uau - Mój sąsiad to fanatyk zbieractwa. Pół mieszkania #!$%@? śmieciami najgorsze. Śr...
źródło: comment_StOoZCDJ7JFyD2ZotD04eJ2RvipKvnxI.jpg
  • 5
@uau: u mnie na osiedlu też jest taki typ, stary chory człowiek ale znosi wszystko co się da ze śmietnika. Raz na dwa-trzy miesiące podbija traktor z 2 przyczepami i mu to wszystko wypierADlają :D. Nie zazdroszczę, gdyż wiem od znajomych, którzy drzwi w drzwi mieszkają z nim, że to straszny problem. Już nie mówię o małych żyjątkach które tam sobie rosną :D Bądź dzielny, podpal go :D
@uau: to nie są śmieci tylko dobytek i rzeczy, które zawsze się przydadzą. Jesteś taki mądry to wyjeb swój telewizor do tego kontenera. On też zagraca mieszkanie.