Wpis z mikrobloga

Co za dzień. Udało mi się obudzić bez bólu zatok, poszłam biegać po miesiącu przerwy i pobiłam zyciowke, piłam dobrą herbatkę słuchając burzy i deszczu, właśnie wracam z jazd i nic nie #!$%@?, chyba będę kierowcą. A wydawało mi się to tak samo niemożliwe jak bieganie więcej niż 100m.
Małe rzeczy a tak cieszą ()

  • 26
  • Odpowiedz
@Kat__Rzeznikow: nie bój się, musisz wyjeździć swoje i się nauczysz. co #!$%@? to śmiej się z tego, a jak instruktorka na ciebie krzyczy to ją zmień.
ja sobie śpiewam i żuję gumę, trochę pomaga xd a im bardziej się boje jazd tym jest gorzej
  • Odpowiedz
@hatterka: Brawo. To teraz wbrew kobiecej logice szczęślwie się zakochaj, nie ciśnij faceta na ślub i dziecko a gdy jednak się hajtniecie nie domagaj się alimentów ale bądz kochającą i wierną żoną :)
Zadanie jeszcze trudniejsze niż bieg na dystans dłuższy od 100m ale widzę potencjał - dasz radę! ( )
  • Odpowiedz
@worldmaster:

szczęślwie się zakochaj, nie ciśnij faceta na ślub i dziecko [...] bądz kochającą i wierną

to już od 4 lat się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°) WYGRAŁAM ŻYCIE

  • Odpowiedz
@worldmaster: no i bordo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kat__Rzeznikow: zawsze miałam koszmary, że prowadzę samochód i nad nim nie panuję i zabijam ludzi przez przypadek. chciałam rezygnować po 7 jeździe, bo miałam gorszy dzień i prawie rozwaliłam samochód. trochę płakałam przed 8 i 9, ale jak już przestałam myśleć to poszło. jeszcze kolejne 30h i będę dobrze jeździć xd
  • Odpowiedz
@etimeel: nie umiem spać na brzuchu xd z fixsina butelka mi się rozwala po 2 miesiącach, wole te z sinus rinse. saszetki też taniej wychodzi.
na rozrzedzenie biorę jak jest źle fluimucil albo tańszy odpowiednik, sinupret to średnio działa.
dużo pomaga mi kominek zapachowy z olbasem w pokoju
  • Odpowiedz