Wpis z mikrobloga

No mirki, muszę się pochwalić, że nawet taki przegryw jeśli chodzi o gry komputerowe jak ja, ale dzięki ciężkiej pracy można osiągnąć dużo.

Tako i ja, zaczynając od Silvera V w tym sezonie, a nie grając w ogóle w sezonie 4 i 5 - udało mi się dotrzeć tam gdzie planowałem - czyli do Platyny.

Oczywiście, byłoby za łatwo, dlatego wszystkie gry starałem się grać dość niecodzienną postacią:



Link do moich statów:
http://eune.op.gg/summoner/userName=lordsorek

Pijcie ze mną kompot, bo teraz będę atakował diament brandem w jungli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #wygryw #czujedobrzeczlowiek #chwalesie #leagueoflegends
Pobierz sorek - No mirki, muszę się pochwalić, że nawet taki przegryw jeśli chodzi o gry komp...
źródło: comment_4J9l27fDRao4WQ2h78qqQCV0heuOa6Rd.jpg
  • 10
Świetne statystyki w grze absolutnie nic nie dają w prawdziwym życiu


@goblin21: nie zgodzę się :) Gry uczą wielu rzeczy, refleksu, taktyki, strategii. Ale mnie przede wszystkim uczą opanowywania emocji, samozaparcia czy tego, by po prostu zauważania swoich błędów - oraz pracy nad sobą. Wiele razy już bym się poddał, a tak próbowałem do skutku :) Samo podejście do zycia nauczyło mnie więcej w podejściu do gier, dużo poprawiłem swój skill
@sorek: Dokładnie, będzie tak jak powiedziałeś, tylko że trzeba być tego świadomym. A w obecnej społeczności raczej zanikła umiejętność czytania tych zalet i zwyczajnie popadają w ciągły manifest swojej bezradności oraz szału