Wpis z mikrobloga

A więc dojechałem. Chińczykadeł zrobił 550km od strzała spalając uwaga, uwaga -> 2,2l/100km przy stałej prędkości 70-80km/h. Największą stratą jest tablica rejestracyjna, którą zepsułem ciągnąc drewno na ognicho (było ściągnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tereny w okolicy nic fajnego. Dziurawy piasek, często głęboki do tego stopnia, że przód zaczyna pływać ale nie ma tragedii.
Dużo jeszcze nieprzejechane, więc może jeszcze coś znajdę.
Powoli planuję powrót, zastanawiam się czy nie zrobić stopa w Łodzi lub gdzieś w tych rejonach.
Jak jeszcze raz uszłyszę kogoś, który twierdzi że jego gs500 nie nadaje się w trasy to dam mu crsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motocykle
HamRadioOp - A więc dojechałem. Chińczykadeł zrobił 550km od strzała spalając uwaga, ...

źródło: comment_ie1YM97VphAwqjljEKggxNUHjR3XaFtv.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@Obserwator_z_ramienia_ONZ crs 125, 2010

@anamakota ale masz racje ( ͡° ͜ʖ ͡°) 125 to lowelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bocznica Teren to moje życie ale nie te opony (,) W terenie zawsze zdejmuje lusterka i używam tych na kierownicę. Jako tako działają a dziś nie mijałem żadnego auta więc nie potrzebuje takich fajnych (które i tak bym
  • Odpowiedz
  • 0
@kendi wyższy silnik zbliża głowicę mocno do baku, ale zostaje 5mm. Wydech bez problemu. Przeróbki są tylko przy przejściu z 50 (podobno, nie robiłem)
  • Odpowiedz