Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie zdałem przez wykop.

Mam fobię społeczną, naczytałem się tutaj historii, żeby wyjść do ludzi, rozmawiać z nimi i samo przejdzie. Raz wracałem z wfu, zobaczyłem jakąś dziewczynę na ulicy i przypomniała mi się jakaś wykopkowa historia, jak ktoś wyszedł ze #!$%@? przez zagadanie do różowego, zostali małżeństwem i w ogóle super. Od razu się spociłem, zrobiło mi się duszno, szedłem za nią kilka minut układając w głowie różne scenariusze rozmów. W końcu podszedłem bliżej i zagadałem do niej tak:

Cześć, gdzie idziesz?

Hej, idę coś zjeść

to może skoczymy razem?

jasne! chodź na stołówkę studencką


Rozmawialiśmy, ona mi mówiła swoich problemach, jadła jajecznicę, ja nie zamówiłem nic i ona jak już się zbieraliśmy:

a co ty na to, żebyśmy zawsze po wfie chodzili na śniadanie?

Odpowiedziałem zestresowany że no jasne, czemu nie, bo chciałem mieć to już za sobą.
Wpisała mi swój numer do telefonu, a ja jak wróciłem do domu to zlał mnie zimny pot i już nigdy nie przyszedłem na wf, zesrany chyba jak nigdy, specjalnie na następny rok wybrałem lodowisko, zeby jej nie spotkać.

Popłakałem to sobie idę.
#wstydliwewyznania #fobiaspoleczna #introwertyzm #introwertycy #coolstory #truestory #sadstory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 9
  • Odpowiedz