Wpis z mikrobloga

Dzwonił do mnie kruk :o w ch** mam bo nie mam żadnych długów doperio 18 lvl ( ͡° ͜ʖ ͡°) potem nagrali mi się na pocztę że mają jakąś pilną sprawe finansową o uj chodzi ( ͡º ͜ʖ͡º) PS. numer oczywiście dodany na czarnolisto

#prawo #windykacja #komornik
  • 13
  • Odpowiedz
@Thevnov: do mnie sie #!$%@? bo sie okazalo ze #!$%@? sygma bank uznal 7 lat temu ze naleza mi sie karne odsetki za opoznienie w splatach raty. Nie dostalem w tej sprawie zadnej informacji. Musialo to byc ledwie kilka groszy bo przez 7 lat naroslo do 8 zl. A kruk juz chcial 48. #!$%@?. Jedni i drudzy.
  • Odpowiedz
@Thevnov: Mają nieprawdziwe dane teleadresowe, do mnie zadzwonili oznajmiając mi, że mam długi, straszyli sądem i egzekucją, po czym okazało się, że dzwonią do złej osoby. Nikt tych rozmów zdaje się nie nagrywa. Proponuję za każdym razem, gdy dzwoni Kruk mówić im o nagrywaniu rozmów.
Przy drugim telefonie zagroziłem im, że jeśli mój numer nie zostanie usunięty z ich bazy danych złożę zawiadomienie w oparciu o kilka artykułów kk. Poskutkowało
  • Odpowiedz
@Thevnov: A to jeszcze dodam - zawsze pytają się tak: czy rozmawiam z głównym użytkownikiem lub właścicielem tego numeru? To jest ch$%^&grajstwo i należy się temu stanowczo opierać.
  • Odpowiedz
@Thevnov: Może coś odziedziczyłeś, więc na twoim miejscu bym tego nie bagatelizował. Zadzwoń do nich zapytaj czego od ciebie chcą, lepiej żebyś to teraz wyjaśnił, niż później miałby cię nawiedzić komornik. Jeżeli masz nowy numer to możliwe, że dostałeś go po kimś kto ma długi.
  • Odpowiedz
@Thevnov: To tym bardziej lepiej to wyjaśnić, bo jak będziesz wiedział czego chcą to łatwiej będzie temu przeciwdziałać. Daj znać co z tym wyszło, w razie czego będę mógł coś ci podpowiedzieć.
  • Odpowiedz