Wpis z mikrobloga

#bekazwykopkow #myslistwo

Pol roku temu wrzucalem zdjęcie z polowania. Wykopki prawie mnie zlinczowaly przywolujac zdjęcia i opisy ze strony ludzie przeciw myśliwym. HURR DURR TY GNOJU #!$%@? JAK MOZESZ ZWIERZATKA TAK NA PEWNO MASZ MALY BENIZ

Na nic sie zdala argumentacja, ze tten profil to ściema i bzdury na nim piszą zmyślone historie. Dzisiaj właściciel idzie do więzienia za przekręty. xD czekam aż to odszczekacie
  • 7
Na nic sie zdala argumentacja, ze tten profil to ściema i bzdury na nim piszą zmyślone historie. Dzisiaj właściciel idzie do więzienia za przekręty. xD czekam aż to odszczekacie


@mistrz_tekkena: z tego co kojarzę, to idzie siedzieć za rzeczy nie związane ze stowarzyszeniem, więc nie wiem co ma piernik do wiatraka ;) A to, że myśliwi są zakompleksionymi frajerami to akurat niepodważalny fakt.
@Szarozielony: Znałem kilku myśliwych. Wszyscy po przyciśnięciu mieli coś na sumieniu. Jeden ustrzelił wydrę bo mu ryby ze stawu wyżerała, drugi zapił na umór z bronią na ambonie, trzeci odstrzelił coś czego nie powinien itp. Przez to nie wierzę w etos łowiecki.

Osobiście nie znałem nikogo kto odwalił by jakąś karygodną sytuację, ale opowieści od myśliwych się nasłuchałem. I w dyskusjach gdzie próbowali mi wytłumaczyć ile to dobrego robią dla zwierzyny,
@b69: możemy porozmawiać :>
Co do myśliwych, niektórzy są ogarnięci, można z nimi normalnie porozmawiać o myślistwie, o wszystkim.
A niektórzy jak wiadomo są bucami. Sam znam kilku takich, że szkoda się do nich odzywać bo zawsze mają problem, dlatego trzymam się tych, z którymi można pogadać na różne tematy. Zazwyczaj takie osoby są w wieku poniżej 50 lat, aktualnie te starsze są jakoś tak bardzo zakompleksione, chociaż są wyjątki.
Ale