Wpis z mikrobloga

Co sie mirki #!$%@?ło to ja nie XD

Jestem na swojej pokemonowej przygodzie. Mam do zrobienia jeszcze 500metrów by jajko się wykluło to postanowiłem podejśc kawałem i przejąć gówno gym żółtych na warszawskim ursynowie (lonely Golbat mniej niż 650CP. Super obstawa bulwo XD). Podchodzę do gymu a tam samochód na awaryjnych obok gymu. Podchodzę bliżej i zamiast pukającej się parki widzę dwie stuleje walące sobie (XD) w telefon. Nie mogły pokonać nietoperka we dwójke (XD).

Stuleje podjechały samochodem i nie zdzierżyły wyzwania XD. BOŻE JAK ŚMIESZNIE.
Wtedy wszedłem ja, cały na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i przejąłem gyma dla sportu :V

#pokemongo #stulejacontent #warszawa no i wołam prawilną grupę #teamvalor oraz te stulejki z #teammystic (#teaminstinct nikt nie obserwuje nawet :v)
  • 10
@Automatyk jestem już od dawna niebieski bo gram w #ingress. Szukam dobrej rywalizacji a nie zjebów którzy mają ochotę ci #!$%@?ć na każdym kroku. Pytanie jaką trzeba być mentalną gimbazą żeby się wywyższać określając kogoś mianem stulejki.
@Uszatyy chodzi o przynależność grupową. Wiadomo że harakter każdy ma inny i zachowanie ale coś w tym jest co kto wybiera. Każda frakcja ma inne priorytety i zasady opisane w fabule gry na samym początku gdy wybierasz.
Podchodzę bliżej i zamiast pukającej się parki widzę dwie stuleje walące sobie (XD) w telefon. Nie mogły pokonać nietoperka we dwójke (XD).

Jaką to trzeba być mentalną amebą by sortować ludzi na lepszych i gorszych ze względu na randomowy wybór kolorka w grze :D


@Automatyk: no właśnie, jak to jest?
@krl_krl zwykla zarzutka. Kilka razy spotkalem ludzi z innych druzyn przy gymach, pogadalismy sobie i kazdy poszedl w swoja strone. Ja sie dobrze bawie i poznaje ludzi na doslownie 5 minut i rozchodzimy :)