Wpis z mikrobloga

@Atencyjny_Gerbil: prawak nie prawak mi nie przeszkadza ze ktos sie dla smiechu przebiera za ksiedza czy zakonnice mi przeszkadza to ze lewakom brak konsekwencji i nie potrafia wysmiewac sie po rowno z katoli i muslimow :) sracie w gacie lewaczki bo moherowe babcie wam glow nie obcinaja :)
  • Odpowiedz
prawak nie prawak mi nie przeszkadza ze ktos sie dla smiechu przebiera za ksiedza czy zakonnice mi przeszkadza to ze lewakom brak konsekwencji i nie potrafia wysmiewac sie po rowno z katoli


@Kaktu5: Nie wiem jak bardzo trzeba być zamkniętym na otaczający świat i popkulturę żeby nie zdawać sobie sprawę że przebranie się za trzech kardynałów-inkwizytorów nie jest szyderą z katolicyzmu ale nawiązaniem do bardzo popularnego skeczu Monty Pythona (który nawet
  • Odpowiedz
@Joz: Wali mnie szydera katoli. Wytlumacz mi tylko dlaczego nie tyracie z muslimow tak samo? Gdzie w TV moge zobaczyc jazde z mahometka i muslimow na podobienstwo MP?
South Park 201 nasral w gacie przed emisja i wycofali odcinek z publicznej TV :)
Idac dalej sprawdz sobie np w google shopping frazy: "funny jesus" i "funny muhammad" cos mi tu brak rownowagi :)
  • Odpowiedz
  • 0
@StaraSzopa A jednak my się ich spodziewaliśmy, chyba nikt jeszcze tak nie zaskoczył hiszpańskiej inkwizycji jak 2 gości podbiegajacych i krzyczacych "spodziewaliśmy sie was" ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz