Wpis z mikrobloga

Heja.
Ponieważ nie dysponuję odpowiednio nowoczesnym telefonem, na pokemony wybrałem się dziś analogowo. Wiecie, kalosze, wiadro, las i mgła.

Tak więc sprzedam: pół wiaderka pokemonów. Są bezglutenowe i bardzo dobre dla wegan. Zebrane w lesie, niesamowicie eko. Kilka z wolnego wybiegu. Niektóre, szczególnie te po lewej stronie wiaderka pomalowały się w barwy flag różnych państw, dziwna moda, ale nie wnikam - są bardzo miłe w dotyku.
Rozdraznione są całkowicie bezpieczne - co najwyżej przesyłają wyrazy oburzenia na twitterze, nie gryzą.

Cena do dogadania.
Pozdrawiam

#pokemongo #heheszki #cebuladeals
  • 16
@wykopranger: zacytuję Cię:

widzialem na jutubie gdzies, ze jak gosciowi sie zaciela apka podczas lapania pokemona to wlaczyl i wylaczyl tryb samolotowy > zresetowala sie aplikacja > mial pokemona w inventory


Twój "bezbek" wynika z tego, że wstydzisz się potajemnie swojej, powiedzmy, pasji. Bo bardziej bezbekowe są Twoje wpisy. Over and out.

@Oppaiconnoisseur: xD...

@darco3: też mógłbym dywagować na temat tego, co mógłbyś robić, zamiast komentować na wypoku. Ale
Wybacz, że zająłem Ci kilka cennych sekund z życia.


@zkandal: nie Ty jeden, spamerów w tym tagu jest pełno, suma summarum twój post jest jednym z 90% śmieci i w ciągu dnia z takiej chwili robi się już kilka minut, bo ktoś specjalnie liczy na atencję wkurzając innych
@darco3: Jeżeli rzeczywiście uważasz mój post za spam, to przykro mi. Nie wrzuciłem żebroplusów, śmiesznych kotów ani jednego z tysięcy memów. Tylko jaki jest sens obserwowania tagu, w którym 90% to śmieci?
@darco3: W takim razie dyskusja jest jałowa. Szukaj swoich pereł i daj innym wrzucać co chcą, skoro godzisz się z tym, że jeden na dziesięć postów spełnia Twoje wymagania.
@zkandal: i dopisz jeszcze, żebym nie komentował spamerstwa i dał spamować w spokoju, co za hipokryzja, wrzucaj sobie gdzie chcesz swoje wypociny, ale szanuj innych i nie używaj tagów, które nie służą temu
@darco3: No dobra, rozpiszę się trochę.

Dlaczego heheszki - bo naśmiewam się z zapatrzonych w telefony ludzi krążących po miastach. Wolno mi.

Dlaczego pokemongo - bo wszystko jest zalane pokemonami. FB, twitter, wykop. Naśmiewam się - bo mogę.

Dlaczego cebuladeals - ponieważ zaproponowałem przehandlowanie wiadra pokemonów.

Co Cię tak ubodło?

Przy okazji - "wypociny" jest nacechowane pejoratywnie. I to bardzo. Jesteś nauczycielem polskiego, że rezerwujesz sobie prawo do oceniania czyichś postów?
@zkandal: a co ty gosciu chcesz sie w szpiegów bawic? zrobiłem krótki risercz i widzę, że smykałki do żartów to nie masz.
Dowody tutaj
http://www.wykop.pl/wpis/16303809/no-nie-moge-juz-dzisiaj-z-kolei-wchodze-rano-do-ku/ , serio brawurowy wpis który musiałeś powtórzyć
http://www.wykop.pl/wpis/16296707/no-nie-moge-dzis-z-kolei-wchodze-rano-do-kuchni-zz/
Myślałeś, że jest tak dobry i dostaniesz w #!$%@? plusów dlatego zapostowałeś go aż 2 razy?
Pogódź się z tym, że to co napisałeś o pokemonach NIE BYŁO ANI TROCHĘ ŚMIESZNE. Nie chodzi o to, że spinam się,