Wpis z mikrobloga

#zamach #francja
no to teraz czekamy na kontrargumenty lewactwa w stylu:

"tak się kończy powszechny dostęp obywateli do ciężarówek"
"gdyby w polsce wszyscy mieli ciężarówki to dawno by się nawzajem porozjeżdżali, polacy to przecież psychpoaci"
"trzeba będzie ograniczyć dostęp do ciężarówek we francji, wtedy francuscy terroryści nie będą mogli robić zamachów"
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

większego chochoła nie dałeś rady stworzyć?

c--j z racjonalnymi zarzutami lepiej n---------ć w jakieś wymyślone chochoły.


@6c6f67696e: co to są te chochoły? serio, nie jestem na bieżąco w wojenkach między 4k a neu, więc nie znam najnowszej nomenklatury. nie za bardzo widzę nawiązanie do Chochoła z Wesela, dlatego pytam.
  • Odpowiedz
nie doszłoby do tego, gdyby każdy miał swoją ciężarówkę!


@grenzoid: Śmiej się, ale jakby tak każdy miał własną ciężarówkę, to ciężarówką najwyżej by się można w--------ć w inną ciężarówkę :D
  • Odpowiedz
większego chochoła nie dałeś rady stworzyć?

c--j z racjonalnymi zarzutami lepiej n---------ć w jakieś wymyślone chochoły.


@6c6f67696e: Racjonalne argumenty na wykopie xD. A potem i tak przyjdzie koroluk i ci powie, żeś debil, prawak i oszołom skoro nie popierasz kazirodztwa.
  • Odpowiedz
Albo można powołać się na Brzytwę Ockhama i stwierdzić że nie czytałem twojego wpisu. Jak myślisz, które jest bardziej prawdopodobne?


To sugeruje, że wydałeś opinię na temat całej dyskusji zanim się z nią zapoznałeś. Nie stawia cię to w wiele lepszym świetle.

@procesja_bokserek:
  • Odpowiedz
Nie, odpowiedziałem na pytanie postawione o wiele wyżej niż twój wpis.


@procesja_bokserek:

c--j mnie obchodzi czy ktoś wcześniej podał odpowiedź, odpowiem jeszcze raz i na dodatek zasugeruję, że "lewaki" nie znają tej definicji


mój argument jest poważny, jestem poważnym dyskutantem XD
  • Odpowiedz