Wpis z mikrobloga

Lubię sobie przed pracą do śniadania włączyć tv, żeby w ciszy nie siedzieć. Odpalam więc tv, "dzień dobry z polsatem" czy coś takiego i wielki problem - "zakaz wjazdu rowerów i w tym samym miejscu - znak drogi rowerowo-pieszej" (nie wiem czy to się tak zwie - niebieski znak z rowerem i rodzinką). I pytanie - wjeżdżać rowerem czy nie?
Wszystko by było spoko, gdyby nie to, że na zdjęciu był znak końca drogi dla rowerów (samych rowerów), a nie zakaz wjazdu rowerów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ani dziennikarz, ani jakaś laska (polityk) nie byli w stanie tego ogarnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ogarnełam to ja, osoba, która ostatni raz na rowerze jechała w wieku 7 lat na czterech kółeczkach, jestem spełniona - mogę iść do pracy (ʘʘ)
#pracbaza #takietam #glupotyzrana
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@anas_lex: nie, jako 7-letnie dziecko jakoś nie myślałam o tym by sama się nauczyć, nikt z rodziny nie wykazywał chęci nauki, potem już wyrosłam z roweru a na nowy brak kasy, teraz nie mam go gdzie trzymać więc rower odpada :)
@ZasilaczKomputerowy: wykop to idealne miejsce by dzielić się miejscem pracy :))
  • Odpowiedz