Wpis z mikrobloga

"Stary a głupi" - tak skwitowała mnie żona gdy dowiedziała się co #!$%@?łem...

34 lata na karku a ja specjalnie wyszedłem z 4 miesięcznym dzieciakiem na wieczorny spacer żeby połapać pokemony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sama zabawa w pytę - spotkałem kilka grupek młodzieży wpatrzonych w telefony itp. Już teraz widzę że jeśli gra przetrzyma okres hajpu i zamieszka w serduszkach na dłużej to będzie hit. Do poprawienia jest jeszcze trochę bugów (optymalizacja, gps, czas pracy na baterii i te nieszczęsne serwery) ale wróżę sukces.

#heheszki #coolstory #truestory #pokemongo
  • 5
@Vladimir_Kotkov jesteśmy w podobnym wieku, a ja nigdy nie miałem do czynienia z pokemonami. No i w sumie nie znam nikogo kto by się tym jarał. Nie wiem nawet kiedy te zabawy pokemonami były popularne.
Ile miałeś lat jak się tym zajmowałeś? pytam z ciekawości bo serio nie mam pojęcia o co chodzi z tymi stworkami.
@Gronie: w pokemony grałem kilka lat temu przez jakieś 2 godziny, serialu nie oglądałem a najpopularniejsze stworki znam głównie z memów i od #!$%@? znajomych ( ͡º ͜ʖ͡º) tak więc też na jakiegoś hardcorowego fana nie trafiło.

Po prostu chciałem sprawdzić na czym ten cały hajp polega. Szczerze mówiąc w czasach wgapiania się ekrany telefonów aż miło popatrzeć jak grupki ludzi chodzą po mieście, cieszą się