Wpis z mikrobloga

436 992 - 250 = 436 742

Wyprawa dookoła Polski: dzień XXI (02.07.2016)

Maestro @piotreeek tym razem na śniadanie zrobił jajeczniczkę i tak naładowani pojechaliśmy razem na wschód przebijając się przez całą Warszawę. Ale to sobota, Warszawa o 8 rano jeszcze śpi, więc na luzaku pustymi ulicami. Filtry, Stadion Narodowy, gdzie, przed szczytem NATO, stoi sakramencko wielki dron. Trochę tulania się po podwarszawskich gminach, coby mieć tego trochę do kolekcji.

Po około 90km rozdzielamy się. I dzięki wielkie raz jeszcze za jazdę, bo czas w trasie się ciągnie niewyobrażalnie wręcz. Cały czas ostre słońce i upalnie, do tego stopnia, że pierwszy raz w tym roku spiekło mi nos... Z kolegą wcześniej pojechaliśmy po gminę. No i okazało się, że jednak nie dojechaliśmy do niej, o czym kapnąłem się po 20km, więc musiałem zrobić to raz jeszcze nadkładając kolejne kilometry po piasku do miejscowości Wiktoria. Opromieniony tym zwycięstwem i radą kolesia na wózku:

O proszę Pana, w tamtą stronę, to asfalt za 10km...


Wracam na główną drogę po tych samych piaskach co wcześniej. Nocleg tym razem w hostelu w Międzyrzecu Podlaskim (który jest w woj. lubelskim), bo nie było żadnego dobrego Mireczka w okolicy. Nocleg, którego nazwę z litości pominę, ale warunki ala wczesny PRL... Jeszcze w nocy przyszła jakaś baba i przez kilkanaście minut tłumaczyła właścicielowi, że ma problemy alkoholowe. Za pomocą jakichś 8 słów... Kilkanaście minut...

Strava i Endomondo.

#100km #200km (nr 24) #metaxynarowerze #rowerowyrownik
Pobierz metaxy - 436 992 - 250 = 436 742

Wyprawa dookoła Polski: dzień XXI (02.07.2016)

...
źródło: comment_7iDKzIqqfVXIDxcydlavoUhCAYbPkNBX.jpg
  • 10
@metaxy: pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

stoi sakramencko wielki dron.

pics? ;)

musiałem zrobić to raz jeszcze nadkładając kolejne kilometry po piasku do miejscowości Wiktoria.

formalnie nie musiałeś - Ty to chciałeś zrobić, bo jesteś popieprzonym pożeraczem gmin :D

Nocleg, którego nazwę z litości pominę, ale warunki ala wczesny PRL

ile płaciłeś? myśmy z @Ilana w Świnoujściu za coś podobnego zapłacili 120 złotych cebul za noc! (
więc musiałem zrobić to raz jeszcze nadkładając kolejne kilometry po piasku do miejscowości Wiktoria.


@metaxy: Jak spojrzałem na trasę wcześniej, to właśnie się zastanawiałem co tam asfalt położyli czy co, że się tam wybrałeś ;)

Widziałem też, że zajechałeś na powrocie do tego zamku w Liwcu. Było tam coś wartego zobaczenia czy nie warte zachodu? ;)
czas w trasie się ciągnie niewyobrażalnie wręcz


@metaxy: słuchasz czegoś w czasie jazdy? ja lubię sobie wsadzić jedną słuchawkę w ucho i jakiegoś audiobooka puścić, no ale ja w takie trasy nie jeżdżę to nie wiem jak to się na dłuższą metę na bardziej ruchliwych trasach sprawuje.
@metaxy: Teraz przeglądam twoją trasę i widzę, że przejeżdżałeś przez moje słoikowo. BTW w Kamionnej przez którą przejeżdżałeś 1 lipca po lewej stronie był kościół w którym ślub brał Łukasz Podolski. W Pałacu Łochów który też widziałeś było jego wesele #ciekawostka