Wpis z mikrobloga

Co prawda to nie testy a tylko ranking, ale można to potraktować jako swoisty przedsmak. Planujemy rozszerzyć również i ten dział na naszym portalu, poważniej i częściej zając się testami smartfonów.

http://www.purepc.pl/urzadzenia_mobilne/jaki_smartfon_do_1000_zl_ranking_top_10_najlepszych_modeli

Jak wrażenia po lekturze? Uwagi, pytania? Może byście coś zmienili? Wszystko chętnie przekaże Piotrowi.

#telefony #smartfon #android #technologia #purepc
  • 15
  • Odpowiedz
@ptasiek2: Szkoda tylko że ograniczyło się to do xiaomi. No nic szkoda, wiadomo jednak że jakby zacząć pisać wszystkie telefony warte uwagi w tej cenie to by lista była dość spora. Do tego dochodzą indywidualne opinie czy telefon jest wart tej ceny czy nie. Ja osobiście nie widział bym w tym zestawieniu asusa ale to tylko moje zdanie.
@strean zazwyczaj podaje się wersję systemu z jaką wyszedł telefon i z jaką
  • Odpowiedz
@jurny_juhas: Uwaga zostanie przekazana autorowi.

@strean: Uuu, faktycznie. Chociaż vegaushp ma rację to zostanie to pradwdopodobnie poprawione, dziękujemy za zwrócenie uwagi.

@twinzpl: Jego ceny przekraczają 1100 złotych a sam ranking miał z założenia zamknąć się w 1000 złotych, jednak przekażę uwagę Piotrowi i podpytam co i jak. To nie do końca mój (osoby obecnie odpisującej) konik. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@vegaushp: No niestety, a
  • Odpowiedz
@PurePC_pl: Wiem w pełni to rozumiem, nie da się zadowolić każdego szczególnie w zestawieniu zawierającym 10 telefonów. Na przyszłość jednak fajniej by było zrobić dwa zestawienia jedno z telefonami które dostaniemy u nas i jedno z telefonami których nie dostaniemy w polskiej dystrybucji jak właśnie xiaomi.
Było by to spore ułatwienie szczególnie dla osób które nie są zainteresowane ofertą telefonów z Chin i wolą telefony z polską dystrybucją.
  • Odpowiedz
@vegaushp: i jest to głupie - skoro są nowsze wersje systemu od producenta - to powinno być to wspomniane - bo później jest problem ogarnąć co ma jaki system...
  • Odpowiedz
@PurePC_pl: jak tam wspomniano - brak podsumowania. Albo możliwości otworzenia wszystkich 'stron' na jednej. Ja wiem że wtedy zyski z reklam spadają. Dobrze że przynajmniej jest trochę treści na stronę, niektórzy rzucają 3 zdania + zdjęcie i sru, następny 'slajd'.
  • Odpowiedz