Wpis z mikrobloga

@PurePC_pl: Mam pytanie. Czy taki zestaw będzie w porzadku? Czy coś nie będzie tu overkillem?:
Procesor: i5-5600k
Płyta Główna : MSI Z170A GAMING PRO CARBON
Ram: G.SKILL 16384MB 3000MHz RipjawsV CL15 RED (2x8192)
Dysk SSD: Crucial 240GB 2,5'' SATA SSD BX200 7mm
Dysk twardy: Western Digital Caviar Blue 1TB lub Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache
Karta Graficzna: Tu się zastanawiam czy czekać na wyniki GTX 1060 lub na obniżke RX 480 lub 22 lipca Sapphire RX 480 NITRO
Obudowa: SilentiumPC PAX M70
Be Quiet 500W System Power 8 BOX

Muszę jeszcze dobrać monitor i klawiature. Dodam, że komputer ma być dla mojej dziewczyny jako jej pierwszy PC gamingowy. Budżet z monitorem i klawiaturom: ok 5500 zł
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@barteq100: Na pewno. W razie wątpliwości w przypadku zakupu od firmy na odległość są dwa tygodnie na odstąpienie od umowy, oddanie monitora i pełny zwrot pieniędzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PurePC_pl: Tak, wiem. Dziękuje za informację. Jeszcze tylko 1 pytanie, czy wcześniej wymieniona płyta główna nie jest nieco bez sensu? Podświetlana gdy obudowa jest całkowicie zamknięta ? Może lepiej Z170A KRAIT GAMING 3X lub coś od razu z pracą bezprzewodową? W razie czego mogę jeszcze o coś spytać ? :) Jestem bardzo wdzięczny
  • Odpowiedz
@barteq100: A to już Twoja decyzja, nigdy nie kwestionujemy czyjegoś gustu. Nawet u nas w redakcji są osoby, które lubią ledy gdzie się da, jak i fani ascetycznego wyglądu. Krait to również dobra płyta.

Co do pytań - jasne, jak będzie Ci wygodniej - możesz pisać prywatnie.
  • Odpowiedz
@PurePC_pl: Jeszcze raz dziękuje. Ja raczej jestem praktykiem ale moja dziewczyna też woli ledy gdzie się da :P Dlatego mam kłopot co zrobić z klawiaturą XD Bardzo chce i różnokolorowe podświetlenie i mechnike
  • Odpowiedz