Wpis z mikrobloga

Od pewnego czasu dłubie sobie grę, powoli idzie, ale coś tam jest. Tworze ją na podstawie starej gry nitto1320, przy której mogłem siedzieć całymi dniami, ale już jej nie ma tu z nami, odeszła.
W grze ścigamy się na 400m, tuningujemy, naprawiamy, napełniamy nitro, pilnujemy obrotów i budujemy swoje statystyki.
W trybie singleplayer ścigamy się na czas ustalony przed wyścigiem czyli, kto trafi bliżej czasu wyznaczonego wcześniej. W trybie multiplayer klasyczny wyścig na 400m kto pierwszy i kto ma lepszy czas reakcji. Gra nie jest jeszcze ukończona, dużo w niej brakuje i sama grafika na chwile obecną jest powalająco biedna.

Najważniejszą rzeczą jaką chciałbym przetestować z Wami, to jak serwer zniesie większą ilość ludzi, dodatkowo ma on jakieś limity do 20ccu i nie do końca wiem jak to jest liczone. Więc taka moja prośba, aby spróbować. Nie zarabiam na tym i nikomu tego nie reklamuje, to jest czysto mój projekt dłubany po godzinach.

Gra wymaga, aby przy pierwszym jej uruchomieniu, gracz był zalogowany na swoje konto google, bo pobiera sobie z niego nazwę gracza i tworzy konto wewnątrz aplikacji. Dodatkowo gra przechowuje postępy z gry na serwerze, więc jeżeli ją kiedyś skończę i ją opublikuje to myślę, że do tych kont będę w stanie dodać jakieś

Obecnie jest to bardzo wczesny build w wersji alpha i jest do pobrania tutaj

Gra oficjalnej nazwy nie ma, nic ciekawego nie mogę wymyślić, jedynie co mi przyszło do głowy to Red Light Drag Online i pod taką nazwą stworzyłem. Jeżeli ktoś ma ochotę pośledzić postępy #redlight

#gamedev #dev #unity3d
  • 8
  • Odpowiedz
@n1troo: Gdzie tam, to najprawdziwsza otwarta maska. Czasami sobie otwieram maskę swojego Tico i czuje żal, to włączam grę i otwieram tą w grze czując respect.
  • Odpowiedz
@n1troo: :D To jest bardzo wczesna alpha i jeszcze wiele rzeczy do poprawy. Bardziej mi chodziło, aby sprawdzić jak działają ograniczenia serwera. Ale dzięki, wezmę to pod uwagę:) A sam interfejs to do zmiany. Obecnie jest to roboczy wygląd, który powstał dla wprowadzenia funkcjonalności. Tam z tyłu widać nawet sam tynk na ścianach więc looz :]
  • Odpowiedz