Wpis z mikrobloga

@Ritycho: Głowa do góry, mi pod moją nieobecność ze względu na imprezę masową odholowali auto.
652PLN wywalone dosłownie do śmieci...+pół dnia totalnie zmarnowane (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@M4ks: w normalnym kraju policjant pogratulowałby mu, że nie jedzie jak ostatnia łajza, wręczył misia w czapeczce i życzył szerokiej drogi.
  • Odpowiedz
  • 0
@faramka: zawsze tak robię na rowerze. XD Problem w tym, że nie wiem czy zawsze to działa bo yanosik miał implementować algorytmy przeciw trollom.
  • Odpowiedz
@Drahearys:

ktoś dostaje mandat 200zl za przekroczenie prędkości - j---c psy, dzięki ze ostrzegłes!

ktos dostaje mandat 260zl za przejechanie jednej stacji metra bez biletu - dobrze ci tak frajerze, bilety sie kupuje, nie ma nic za darmo!

Mirko

Po pierwsze, "Mirko" to nie jest jakiś jeden gość o spójnym systemie poglądów który pisze komcie pod różnymi nickami.
Po drugie, różnicę między złodziejstwem a parapodatkiem w postaci mandatów którym są
  • Odpowiedz
@Ritycho: miałem podobnie. Awaria auta, więc stoję na poboczu. Po przeciwnej stronie ustawiają się skubańcy. Odpaliłem Yanosika, oznaczyłem mafie, a po chwili olśnienie! no tak.... jeszcze "zatrzymany pojazd" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ritycho: Współczuję :( Ostatnio dostałam pierwszy mandat w życiu, 100zł i 2 ptk za brak świateł (a raczej to, że wyłączając kierunkowskaz musiałam przez pomyłkę omsknąć mi się ręka i zostałam na pozycyjnych) :(
  • Odpowiedz
ech, w normalnym kraju byś dostał ze dwie pensje, a tutaj tylko 200zl...


@M4ks: w normalnym kraju między większymi i średnimi miastami dojedziesz ekspresami, autostradami, a nie jednopasmówkami ciągnącymi się przez środek wsi i miasteczek
  • Odpowiedz
Czy ktoś to może potwierdzić


@nightfaler:
tak
ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wysoki sad poniewaz sad nie ma mozliwosci nakladania punktow karnych na podejrzanego wiec dowala tylko standardowa kare a i zawsze moze sie zablakac w biurokratycznym piekle i sie przedawni
tak wiec
albo jak dobry goj placisz to co pan policjant ci kaze albo walczysz o swoje i czasem wyjdziesz obronna reka
  • Odpowiedz